Nova Equipación

Inscritos (ORDEADOS POR APELIDO)


 

 

Nome Apelidos Elo Fide Elo Feda Clube ó que Pertence Ano de NACEMENTO Categoría
1 Francisco Alonso Dorado 1189 ----- Clube Xadrez Albatros ----- > 14 Adultos
2 Fernando Alonso Rodríguez 1299 ----- Clube Xadrez Albatros ----- > 14 Adultos
3 David Álvarez González 1182 ---- Lucena 2013 Sub-10-Benjamines
4 Yago Álvarez Rama ----- ---- Xadrez Mos 2011 Sub-12 Alevines
5 Xavi Brey Domínguez ----- ----- Clube Xadrez Albatros 2014 Sub- 8 Promesas
6 Edgar Cadilla Carrera ----- ----- Clube Xadrez Albatros 2012 Sub-10-Benjamines
7 Ainhoa Cadilla Carrera ----- ----- Clube Xadrez Albatros 2014 Sub- 8 Promesas
8 Izan Crespo Valducel ----- ----- Clube Xadrez Albatros 2009 Sub-14 Infantiles
9 Xavier Davila Rodríguez ----- ----- Xadrez Mos 2012 Sub-10-Benjamines
10 André Davila Rodríguez ----- ----- Xadrez Mos 2015 Sub- 8 Promesas
11 Ana Fernández Carneiro 1302 ----- Xadrez Laroca ----- > 14 Adultos
12 José Manuel Fernández Rodríguez 1002 ----- Xadrez Laroca ----- > 14 Adultos
13 Gonçalo Tristão Fonte Peres ----- ---- ADC PERRE 2017 Sub- 8 Promesas
14 Rodrigo Tristão Fonte Peres 1126 ---- ADC PERRE ----- > 14 Adultos
15 Ladislao González Otero ----- ----- Clube Xadrez Albatros 1974 > 14 Adultos
16 Avelino Iglesias 1600 ---- Xadrez Laroca ------- > 14 Adultos
17 Rubén Jódar López ---- ---- ------- 2012 Sub-10-Benjamines
18 Begoña Lage Fernandez 1200 ---- Xadrez Mos 2011 Sub-12 Alevines
19 Segundo Lage Otero 1200 ---- Xadrez Mos 1972 > 14 Adultos
20 Diego Lima González 1282 ----- Clube Xadrez Albatros 2014 > 14 Adultos
21 Izan Lomba alvarez ---- ---- Clube Xadrez Albatros 18-07-2007 Sub-14 Infantiles
22 Miguel Lorenzo Pérez ----- ----- Xadrez Mos 2013 Sub-10-Benjamines
23 Alejandro Martínez Rodríguez 1180 ---- Clube Xadrez Albatros 1995 > 14 Adultos
24 Khaled Ounes Baz 1224 ---- Clube Xadrez Albatros ----- > 14 Adultos
25 Vernal Ounes Baz ----- ----- Clube Xadrez Albatros 2013 Sub-10-Benjamines
26 Lucía Pacheco Pereira ----- ---- Clube Xadrez Albatros 2011 Sub-12 Alevines
27 Sara Pacheco Pereira ----- ---- Clube Xadrez Albatros 2009 Sub-14 Infantiles
28 Gael Paredes Carballo ----- ---- Clube Xadrez Albatros 2013 Sub-10-Benjamines
29 Paulo Renato Pereira 1070 ---- ADC PERRE ----- > 14 Adultos
30 Anxo Platero ---- ---- Xadrez Laroca ------- Sub-10-Benjamines
31 Lois Platero ---- ---- Xadrez Laroca ------- Sub- 8 Promesas
32 Marcial Prieto Penas 1900 ---- Alekhine ----- > 14 Adultos
33 José Quintas Alonso 1433 ---- Xadrez Altamira ------- > 14 Adultos
34 Carlos Alberto Reboredo Otero 1570 ------ Clube Xadrez Albatros -------- > 14 Adultos
35 Francisco Quesado Rocha Pinto 1186 ---- ADC PERRE 2011 Sub-12 Alevines
36 Manuel Rodríguez Lomba ----- ----- Clube Xadrez Albatros 2010 Sub-12 Alevines
37 Vega Sainz Rodriguez ---- ---- Clube Xadrez Albatros 2015 Sub- 8 Promesas
38 Manuel Sainz Rodriguez ---- ---- Clube Xadrez Albatros 2016 Sub- 8 Promesas
39 Abdul Salam Dauod ----- ----- Clube Xadrez Albatros ----- > 14 Adultos
40 Miguel Ángel Santiago Pereira 1624 ------- Xadrez Marín ------- > 14 Adultos
41 Marcos Silva Martinez ----- ----- Clube Xadrez Albatros 2008 Sub-14 Infantiles
42 Hugo Souto Corredoura 1307 ---- Xadrez Mos 2010 Sub-12 Alevines
43 Leandro Afonso Tristao Costa Pereira ----- ---- ADC PERRE 2011 Sub-12 Alevines
44 Jose Carlos Valdecantos Álvarez 1057 ---- Club Xadrez Arteixo 1978 > 14 Adultos
45 Lucas Vicente Pereira ----- ---- Clube Xadrez Albatros 2008 > 14 Adultos
46 Hugo Vicente Pereira ----- ---- Clube Xadrez Albatros 2013 Sub-10-Benjamines

 

Enlaces de interese