Nova Equipación

Inscritos (Orden alfabético)


 

Nome Apelidos Elo Fide Elo Feda Data de Nacemento Clube ó que Pertence Categoría
1 Ismael Alonso González ...... ...... 17/04/2007 Club Xadrez Albatros Sub-14 Infantiles
2 Fernando Alonso Rodríguez 1331 ...... ---------- Club Xadrez Albatros > 14 Adultos
3 Ángel Álvarez González ...... ...... 10/12/2009 Club Xadrez Albatros Sub-12 Alevines
4 Xacobe Ameal Pravio ........ ........ 25-11-2009 Club Xadrez Albatros Sub-12 Alevines
5 Adrian Argudin Fernandez 1115 1264 11 Noviembre, 11 Club Xadrez Mos Sub-10-Benjamines
6 Alejandro Argudin Vazquez 1137 1105 ---------- Club Xadrez Mos > 14 Adultos
7 Roi Cabanas Rodriguez ...... ...... ---------- ................ > 14 Adultos
8 Antonio Castro Alonso 1414 ...... ---------- Club Xadrez Albatros > 14 Adultos
9 Carlos Costas Rodríguez ...... ...... ---------- ................ > 14 Adultos
10 Izan Crespo Valduciel ...... ...... 2009 Club Xadrez Albatros Sub-12 Alevines
11 Javier Del Valle Crespo 1446 ...... 2010 Club Xadrez Mos Sub-12 Alevines
12 Samuel Fernández Martínez ...... ...... 12 -12- 2009 Club de Xadrez Valladares Sub-12 Alevines
13 Xan Fernández Romero ...... ...... 02/12/2009 Club Xadrez Albatros Sub-12 Alevines
14 Nicolás Ferreira González ........ ........ 28/3/2007 Club Xadrez Albatros Sub-14 Infantiles
15 Camilo Gesto Lomba ...... ...... 2 nov 2017 Club Xadrez Albatros Sub- 8 Promesas
16 Sainza Gesto Lomba ...... ...... 1 nov 2017 Club Xadrez Albatros Sub- 8 Promesas
17 Daniel González Domínguez 1066 ...... 30 Diciembre 1999 Club de Xadrez Lucena > 14 Adultos
18 Avelino Iglesias Fernández 1648 ...... 23 xaneiro 72 Club Xadrez Laroca > 14 Adultos
19 Diego Lima Gonzalez 1286 ...... 08/05/2003 Club Xadrez Albatros > 14 Adultos
20 Izan Lomba alvarez ........ ....... 18 Diciembre, 07 Club Xadrez Albatros Sub-12 Alevines
21 Antonio Jesus Lomba baz 1267 ...... ---------- Club Xadrez Albatros > 14 Adultos
22 Daniel Lomba Gonzalez 1630 ...... ---------- Club Xadrez Albatros > 14 Adultos
23 Sergio Lomba Gonzalez 1718 ...... ---------- Club Xadrez Albatros > 14 Adultos
24 Noa López Freiría 1187 ........ 29 /08 /2011 Clube xadrez Marín Sub-10-Benjamines
25 Jesus Martínez Lomba ...... ...... 18/01/1970 Club Xadrez Albatros > 14 Adultos
26 Alejandro Martínez Rodríguez ...... ...... 11/08/1995 Club Xadrez Albatros > 14 Adultos
27 Miguel Martínez Vicente ...... ...... 09/03/2011 Club Xadrez Albatros Sub-10-Benjamines
28 Andreia Mendez Solla ...... ...... ---------- ................ > 14 Adultos
29 Khaled Ounes Baz ...... ...... 3 Enero, 07 Club Xadrez Albatros Sub-14 Infantiles
30 Gael Paredes carballo ...... ...... 9 Enero, 13 Club Xadrez Albatros Sub- 8 Promesas
31 Anxo Platero iglesias ...... ...... 7 febreiro12 Club Xadrez Laroca Sub-10-Benjamines
32 Xabi Prieto Gomez ...... ...... 2013 Club Xadrez Albatros Sub- 8 Promesas
33 Carlos Alberto Reboredo Otero 1560 ...... ---------- Club Xadrez Albatros > 14 Adultos
34 Manuel Rodríguez Lomba ...... ...... 20/10/10 Club Xadrez Albatros Sub-12 Alevines
35 Martín Rodríguez Velasco ...... ...... 2010 Club Xadrez Mos Sub-12 Alevines
36 Vega Sainz Rodríguez ...... ...... 11 Enero, 15 Club Xadrez Albatros Sub- 8 Promesas
37 Manuel Sainz Rodriguez ...... ...... 15 Junio, 16 Club Xadrez Albatros Sub- 8 Promesas
38 Pablo Santiago Esperón 1152 ...... 08/01/1966 Club Xadrez Marin > 14 Adultos
39 Miguel Santiago Pereira 1850 ...... ---------- Club Xadrez Marin > 14 Adultos
40 José Pedro Vaz da Costa 1244 ...... ---------- Vitoria Sport Club > 14 Adultos
41 Maria Leonor Vaz da Costa ...... ...... 21/09/2010 Vitoria Sport Club Sub-12 Alevines
42 Samuel Verde Vicente ...... ...... 14/12/2007 Club Xadrez Albatros Sub-14 Infantiles
43 Irene Verde Vicente ...... ...... 04/05/2010 Club Xadrez Albatros Sub-12 Alevines
44 Hugo Vicente Pereira ...... ...... 18/04/2013 Club Xadrez Albatros Sub- 8 Promesas
45 Juan Carlos Vicente Urbano 1629 ...... ---------- Club Xadrez Albatros > 14 Adultos
46 Germán Vilaplana Baz 1619 ...... ---------- Club Xadrez Albatros > 14 Adultos

  

Enlaces de interese