Nova Equipación

INSCRITOS. (Ordenados por APELIDOS)


   

Nome Apelidos Elo Fide Elo Feda Clube ó que Pertence Ano de NACEMENTO Categoría
1 María Alonso Domínguez -------- -------- Xadrez Albatros 2010 Sub-12 Alevines
2 Laura Alonso Domínguez -------- -------- Xadrez Albatros 2012 Sub-10-Benjamines
3 Paula Alonso Domínguez -------- -------- Xadrez Albatros 2014 Sub- 8 Promesas
4 Ismael Alonso González -------- -------- Xadez Albatros 2007 Sub-14 Infantiles
5 María Alonso Moyano 1157 -------- CVC Valladares 2011 Sub-10-Benjamines
6 Miguel Alonso Moyano 1425 -------- EXP Pontevedra ------- > 14 Adultos
7 Fernando Alonso Rodríguez -------- -------- Xadrez Albatros ------- > 14 Adultos
8 Ángel Álvarez González -------- -------- Xadrez Albatros 2009 Sub-12 Alevines
9 Xacobe Amaral Pravio ----- ------ --------- 2009 Sub-12 Alevines
10 Isidro Betancourt Souto -------- -------- Xadrez Ramiro Sabell 2012 Sub-10-Benjamines
11 Jorge Carneiro Penedo -------- -------- Xadrez Laeoca   > 14 Adultos
12 Mauro Castro Barciela 1114   Xadrez Mos 2010 Sub-12 Alevines
13 Cesar Coello Rodriguez -------- -------- ----------- 1961 > 14 Adultos
14 Manuel Costas Alvarez ------ -------- Xadrez Laroca 2006 > 14 Adultos
15 Javier del Crespo Valle 1424 -------- Xadrez Mos 2010 Sub-12 Alevines
16 Ana Fernández Carneiro 1302 -------- Xadrez Laroca ------------ > 14 Adultos
17 Anxo Fernandez Expósito -------- -------- Xadrez Ourense 2011 Sub-10-Benjamines
18 Roi Fernandez Expósito -------- -------- Xadrez Ourense 2013 Sub- 8 Promesas
19 José Manuel Fernández Rodríguez 1002 -------- Xadrez Laroca ------------ > 14 Adultos
20 Xan Fernández Romero -------- -------- Xadrez Albatros 02/12/2009 Sub-12 Alevines
21 Begoña Lage Fernandez 1140 ------ Xadrez Mos 2011 Sub-10-Benjamines
22 Segundo Lage Otero 1194 ------ Xadrez Mos 1972 > 14 Adultos
23 Jesús Martinez Lomba -------- -------- Xadrez Albatros   > 14 Adultos
24 Miguel Martínez Vicente -------- -------- Xadrez Albatros 2011 Sub-10-Benjamines
25 Khaled Ounes Baz -------- -------- Xadrez Albatros 2007 Sub-14 Infantiles
26 Mateo Pena Montenegro -------- -------- Xadrez Mos 2009 Sub-12 Alevines
27 Santiago Perez Alonso ----- ------ --------- ----- > 14 Adultos
28 Carlos Pérez mendez -------- -------- Xadrez Mos 2013 Sub- 8 Promesas
29 Salvador Perez Rodriguez -------- -------- ----------- 2014 Sub- 8 Promesas
30 José Quintas Alonso 1438 -------- Xadrez Altamira ---------- > 14 Adultos
31 Antía Reboredo Barrosa 1087 -------- Xadrez Ramiro Sabell 2011 Sub-10-Benjamines
32 Carlos Alberto Reboredo Otero 1560 -------- Xadrez Albatros ------- > 14 Adultos
33 Francisco Rego Lorenzo -------- -------- Xadrez Laroca ------- > 14 Adultos
34 Juan Manuel Represa. Garazo ------ -------- Xadrez Laroca 1971 > 14 Adultos
35 Ignacio Roig Mariño 1374 -------- Once de Vigo 1980 > 14 Adultos
36 Miguel Ángel Santiago Pereira 1844 -------- Xadrez Marín 1974 > 14 Adultos
37 José Manuel Vázquez Quintás -------- -------- Xadrez Mos ------- > 14 Adultos
38 Raúl Villar Alonso -------- -------- Xadrez Mos 2006 > 14 Adultos
39 Antonio Villot Lago -------- -------- Xadrez Mos 2010 Sub-12 Alevines

   

Enlaces de interese