Nova Equipación

LISTADO DE INSCRITOS (ORDEADOS POR APELIDO)


 

Nome Apelidos Elo Fide Elo Feda Clube ó que Pertence Ano de NACEMENTO Categoría
1 María Alonso Domínguez --------- -------- Clube Xadrez Albatros 2010 Sub-12 Alevines
2 Laura Alonso Domínguez --------- -------- Clube Xadrez Albatros 03/04/2012 Sub-10-Benjamines
3 Paula Alonso Domínguez --------- -------- Clube Xadrez Albatros 03/05/2014 Sub- 8 Promesas
4 Francisco Alonso Dorado 1189 -------- Clube Xadrez Albatros ---------- > 14 Adultos
5 Mateo Alonso Gonzalez --------- -------- ----------- 24/06/2009 Sub-14 Infantiles
6 Ismael Alonso González --------- -------- Clube Xadrez Albatros ---------- > 14 Adultos
7 Fernando Alonso Rodríguez 1301 1301 Clube Xadrez Albatros ---------- > 14 Adultos
8 YAGO Álvarez Rama --------- -------- Xadrez Mos 2011 Sub-12 Alevines
9 Adrian Argudin Fernandez 1114 -------- Xadrez Mos 2011 Sub-12 Alevines
10 Alejandro Argudin Vazquez 1182 -------- Xadrez Mos 1979 > 14 Adultos
11 Xavi Brey Domínguez --------- -------- Clube Xadrez Albatros 2014 Sub- 8 Promesas
12 Roque Cabaleiro Rodríguez --------- -------- Xadrez Mos 2014 Sub- 8 Promesas
13 Ainoha Cadilla Carrera ------ -------- Clube Xadrez Albatros 2015 Sub- 8 Promesas
14 Edgar Cadilla carrera --------- -------- Clube Xadrez Albatros 2012 Sub-10-Benjamines
15 Manuel Cadilla Rodríguez --------- -------- ----------- 2011 Sub-12 Alevines
16 Jorge Carneiro Penedo 1332 -------- Xadrez Laroca ---------- > 14 Adultos
17 Izan Crespo Valduciel --------- -------- Clube Xadrez Albatros 2009 Sub-14 Infantiles
18 Xavier Davila Rodríguez --------- -------- Xadrez Mos 2012 Sub-10-Benjamines
19 André Davila Rodríguez --------- -------- Xadrez Mos 2015 Sub- 8 Promesas
20 Ana Fernández Carneiro 1302 -------- Xadrez Laroca 2003 > 14 Adultos
21 Julio Fernández Pintos 11 1700 -------- CVC Valladares 1962 > 14 Adultos
22 José Manuel Fernández Rodríguez 1002 -------- Xadrez Laroca ---------- > 14 Adultos
23 Xan Fernández Romero --------- -------- Clube Xadrez Albatros 02/12/2009 Sub-14 Infantiles
24 Roi Fernández Romero --------- -------- Clube Xadrez Albatros 24/02/2015 Sub- 8 Promesas
25 Antón González Piñeiro --------- -------- CVC Valladares 2007 > 14 Adultos
26 Alba González Piñeiro --------- -------- CVC Valladares 2013 Sub-10-Benjamines
27 Ezequiel Hernández Comesaña --------- -------- CVC Valladares 2009 Sub-14 Infantiles
28 Diego Lima González 1282 -------- Clube Xadrez Albatros ---------- > 14 Adultos
29 Izan Lomba alvarez --------- -------- Clube Xadrez Albatros 2007 > 14 Adultos
30 Daniel Lomba Gonzalez 1630 -------- Clube Xadrez Albatros ---------- > 14 Adultos
31 Noa Lopez Freiria 1156 -------- Xadrez Marin 2011 Sub-12 Alevines
32 Jesús Martínez Lomba --------- -------- Clube Xadrez Albatros ---------- > 14 Adultos
33 Miguel Martínez Vicente --------- -------- Clube Xadrez Albatros 2011 Sub-12 Alevines
34 Khaled Ounes Baz 1223 -------- Clube Xadrez Albatros ---------- > 14 Adultos
35 Lucía Pacheco Pereira --------- -------- Clube Xadrez Albatros 2011 Sub-12 Alevines
36 Sara Pacheco Pereira --------- -------- Clube Xadrez Albatros 2009 Sub-14 Infantiles
37 Gael Paredes Carballo --------- -------- Clube Xadrez Albatros 09/01/2013 Sub-10-Benjamines
38 Rubén Portela Piñeiro --------- -------- CVC Valladares 2009 Sub-14 Infantiles
39 Iría Portela Piñeiro --------- -------- CVC Valladares 2009 Sub-14 Infantiles
40 José Quintas Alonso 1433 -------- Xadrez Altamira ---------- > 14 Adultos
41 Carlos Alberto Reboredo Otero 1540 -------- Clube Xadrez Albatros ---------- > 14 Adultos
42 Hugo Rivero Rodríguez 1092 -------- Benchoshey 2010 Sub-12 Alevines
43 Brais Rodrguez gonzalez --------- -------- Clube Xadrez Albatros 2014 Sub- 8 Promesas
44 Manuel Rodríguez Lomba --------- -------- Clube Xadrez Albatros 2010 Sub-12 Alevines
45 José Angel Rodríguez Tojeira 1706 1693 Club Xadrez Tui ---------- > 14 Adultos
46 Lucas Rodríguez Vicente --------- -------- ----------- 2015 Sub- 8 Promesas
47 Ignacio Roig Mariño --------- -------- ----------- ---------- > 14 Adultos
48 Ignacio Roig Tapias --------- -------- ----------- 2015 Sub- 8 Promesas
49 Abdul Salam --------- -------- Clube Xadrez Albatros ---------- > 14 Adultos
50 Miguel Santiago pereira 1658 -------- Xadrez Marín ---------- > 14 Adultos
51 Marcos Silva Martínez --------- -------- Clube Xadrez Albatros 2008 Sub-14 Infantiles
52 Vladimir Stoujinski 1644 1747 Clube Xadrez Albatros ---------- > 14 Adultos
53 Samuel Verde Vicente --------- -------- Clube Xadrez Albatros 2007 > 14 Adultos
54 Lucas Vicente Ferreira --------- -------- Clube Xadrez Albatros 2008 Sub-14 Infantiles
55 Hugo Vicente Pereira --------- -------- Clube Xadrez Albatros 2013 Sub-10-Benjamines
56 Germán Vilaplana Baz 1625 -------- Clube Xadrez Albatros ---------- > 14 Adultos

 

Enlaces de interese