Nova Equipación

Inscritos (Orden POR APELIDOS DEMINITIVO ¡¡¡¡¡¡¡¡¡)


Nome Apelidos Elo Fide Elo Feda Clube ó que Pertence Ano de NACEMENTO Categoría
1 Raquel Abeledo Enriquez -------- ------ ------------------- ´----- > 14 Adultos
2 Pedro Manuel Abeledo Martinez -------- -------- ------------------- ´----- > 14 Adultos
3 Leandro Afonso tristao Costa Pereira -------- -------- ADC Perre 2011 Sub-10-Benjamines
4 Ismael Alonso Gonzalez -------- -------- Club xadrez Albatros 2007 Sub-14 Infantiles
5 Daniel Alonso López -------- -------- LUCENA 1996 > 14 Adultos
6 Miguel Alonso Moyano 1425 -------- EX Pontevedra 2006 > 14 Adultos
7 Miguel Alonso Moyano 1425 -------- EX Pontevedra 2006 > 14 Adultos
8 Fernando Alonso Rodríguez -------- 1299 Club xadrez Albatros -------- > 14 Adultos
9 Ángel Álvarez González -------- -------- Club Xadrez Albatros 2009 Sub-12 Alevines
10 Juan Manuel Ares Santibáñez -------- -------- ------------------- 1992 > 14 Adultos
11 Ramón Bello Blanco -------- ------ ------------- -------- > 14 Adultos
12 Teresa Camean Paz -------- -------- Marquiño -------- > 14 Adultos
13 Jorge Carneiro Penedo 1320 -------- Xadrez Laroca 1064 > 14 Adultos
14 Antonio Castro Alonso 1500 -------- Albatros -------- > 14 Adultos
15 David Cernadas Cameán -------- -------- ------------------- -------- > 14 Adultos
16 Emma Cernadas Cameán -------- -------- ------------------- -------- Sub-12 Alevines
17 Manuel Costas Alvarez -------- -------- Xadrez Laroca 2006 > 14 Adultos
18 José Manuel Domínguez de la Fuente -------- -------- ------------------- 1997 > 14 Adultos
19 José Manuel Domínguez Prieto -------- -------- ------------------- -------- > 14 Adultos
20 Ricardo Fernández López 1596 -------- Xadrez Laroca 2004 > 14 Adultos
21 Ruben Fernandez Lopez 2213 2224 EXP 2005 > 14 Adultos
22 Ana Fernández Rodríguez 1302 -------- Xadrez Laroca -------- > 14 Adultos
23 José Manuel Fernández Rodríguez 1002 -------- Xadrez Laroca -------- > 14 Adultos
24 Nicolás Ferreira González -------- -------- Xadrez Albatros 2007 Sub-14 Infantiles
25 Adrían Fervenza Rodríguez -------- -------- LUCENA 1990 > 14 Adultos
26 Pablo González Touza -------- -------- Club xadrez Albatros 2004 > 14 Adultos
27 Jose Jaime Gonzalez Viso 1392 1382 Xadrez Ourensán Universitario -------- > 14 Adultos
28 André Herrera Saavedra -------- 1535 Xadrez Ramiro sabell -------- > 14 Adultos
29 Alan Jaco Belo -------- -------- ADC Perre 2008 Sub-14 Infantiles
30 Diego Lima Gonzalez 1286 ------ Club xadrez Albatros -------- > 14 Adultos
31 Samuel Lomba Adrover -------- -------- Xadrez Albatros -------- > 14 Adultos
32 Izan Lomba Álvarez -------- -------- Club xadrez Albatros 2007 Sub-14 Infantiles
33 Sergio Lomba González 1718 -------- Club Xadrez Albatros adulto > 14 Adultos
34 Daniel Lomba González 1630 -------- Club Xadrez Albatros   > 14 Adultos
35 Noa López Freiría 1152 -------- Clube Xadrez Marín 2011 Sub-10-Benjamines
36 Brais Lorenzo Iglesias 1194 -------- Club Xadrez Fontecarmoa 2007 Sub-14 Infantiles
37 Diego Martín Abalde -------- -------- ------------------- 2006 > 14 Adultos
38 Jesús Martínez Lomba -------- -------- ------------------------- --------- > 14 Adultos
39 Alejandro Martínez Rodríguez -------- -------- Club xadrez Albatros 1995 > 14 Adultos
40 Miguel Martínez Vicente -------- -------- Club xadrez Albatros 2011 Sub-10-Benjamines
41 Akira Moreira Kashima -------- -------- LUCENA 2004 > 14 Adultos
42 Rafael Núñez Gonzalez -------- -------- Xadrez Marin 1987 > 14 Adultos
43 Khaled Ounes Baz -------- ------ Club xadrez Albatros 2007 Sub-14 Infantiles
44 Gael Paredes Carballo -------- -------- Club xadrez Albatros 2013 Sub- 8 Promesas
45 Filipa Peres Garces Osorio -------- -------- ADC Perre -------- > 14 Adultos
46 Carlos Pérez Méndez -------- -------- Xadrez Mos 2013 Sub- 8 Promesas
47 Miguel angel Quintana Nyate -------- -------- Club Xadrez Marin 1973 > 14 Adultos
48 José Quintas Alonso 1438 -------- Xadrez Altamira 1973 > 14 Adultos
49 Antía Reboredo Barrosa -------- -------- Club xadrezramirosabell 2011 Sub-10-Benjamines
50 Jose Manuel Reboredo Rodríguez -------- -------- Club xadrezramirosabell -------- > 14 Adultos
51 Francisco Rego Lorenzo 1707 -------- Xadrez Laroca -------- > 14 Adultos
52 Juan Manuel Represa Garazo 1429 -------- Xadrez Laroca 1971 > 14 Adultos
53 Ignacio Roig Mariño -------- -------- ------------------- -------- > 14 Adultos
54 Mauro Sanromán Costas 1831 -------- Xadrez Laroca 2004 > 14 Adultos
55 Miguel Angel Santiago Pereira 1865 --------- Xadrez Marin 1974 > 14 Adultos
56 Diego Sobrino Castro -------- -------- ------------------- -------- > 14 Adultos
57 Paulo Renato Sousa Costa Pereira -------- -------- ADC Perre -------- > 14 Adultos
58 Hugo Souto Corredoura -------- -------- Xadrez Mos 2010 Sub-12 Alevines
59 Vladimir Stoujinski 1771 1779 Club xadrez Albatros   > 14 Adultos
60 Rodrigo Tristão da Fonte Peres 1089 -------- ADC Perre 2007 Sub-14 Infantiles
61 jose carlos Valdecantos Alvarez -------- -------- Arteixo -------- > 14 Adultos
62 jaime Valdecantos Llano -------- -------- Arteixo 2010 Sub-12 Alevines
63 Cosme Vázquez Arias -------- ------ ------------------- 2010 Sub-12 Alevines
64 Samuel Verde Vicente -------- -------- Club Xadrez Albatros 2007 Sub-14 Infantiles
65 Jacobo Villanueva Bartolomé 1189 1182 Balcón de Europa 07/07/2009 Sub-12 Alevines
66 Raúl Villar Alonso -------- -------- Xadrez Mos 2006 > 14 Adultos

Enlaces de interese