Nova Equipación

Inscritos


 

Nome Apelidos Elo Fide Elo Feda Clube ó que Pertence Ano de NACEMENTO Categoría
1 Xacobe Ameal Pravio ---- ---- Clube Xadrez Albatros 2009 Sub-10-Benjamines
2 Mia Ameal Pravio ---- ---- Clube Xadrez Albatros 2012 Sub- 8 Promesas
3 Francisco Alonso Dorado ---- ---- Clube Xadrez Albatros ----- > 14 Adultos
4 Sofía Alonso Dorado ---- ---- Clube Xadrez Albatros 2008 Sub-10-Benjamines
5 Aarón Ferreira Otero ---- ---- Clube Xadrez Albatros ----- > 14 Adultos
6 Marcos Dias Lorenzo ---- ---- Clube Xadrez Albatros 2006 Sub-12 Alevines
7 Noa Zhuang Mateos López ---- ---- Clube Xadrez Albatros 2007 Sub-12 Alevines
8 Pedro Lorenzo Nuñez ---- ---- --------- 2003 > 14 Adultos
9 Celia Lorenzo Nuñez ---- ---- --------- 2007 Sub-12 Alevines
10 Ana Fernández Carneiro ---- 1279 Xadrez Laroca 2003 > 14 Adultos
11 José Manuel Fernández Rodríguez ---- 1036 Xadrez Laroca ----- > 14 Adultos
12 Tomás De la Fuente Jansen ---- ---- Clube Xadrez Albatros 2012 Sub- 8 Promesas
13 Andrés Justo Luengo ---- ---- Clube Xadrez Albatros 2007 Sub-12 Alevines
14 Diego Lima González 1331 ---- Clube Xadrez Albatros ----- > 14 Adultos
15 Khaled Ounes Baz ---- ---- Clube Xadrez Albatros 2007 Sub-12 Alevines
16 Ángel Álvarez González ---- ---- Clube Xadrez Albatros 2009 Sub-10-Benjamines
17 Samuel Lomba Adrover ---- ---- Clube Xadrez Albatros ----- Sub-12 Alevines
18 Samuel Verde Vicente ---- ---- Clube Xadrez Albatros ----- Sub-12 Alevines
19 irene Verde Vicente ---- ---- Clube Xadrez Albatros ----- Sub-10-Benjamines
20 lucas Vicente Pereira ---- ---- Clube Xadrez Albatros 2008 Sub-10-Benjamines
21 Pablo González Touza ---- ---- Clube Xadrez Albatros 2004 Sub-14 Infantiles
22 brais De La Santísima Trinidad Ramos ---- ---- Clube Xadrez Albatros 2004 Sub-14 Infantiles
23 ismael Alonso González ---- ---- Clube Xadrez Albatros 2007 Sub-12 Alevines
24 Alex Domínguez Rocha ---- ---- Clube Xadrez Albatros ----- > 14 Adultos
25 Fernando Alonso Rodríguez 1332 ---- Clube Xadrez Albatros ----- > 14 Adultos
26 Nicolás Ferreira González ---- ---- Clube Xadrez Albatros ----- Sub-12 Alevines
27 Breogán Ferreira González ---- ---- Clube Xadrez Albatros 2012 Sub- 8 Promesas
28 Miguel Martínez Vicente ---- ---- Clube Xadrez Albatros 2010 Sub- 8 Promesas
29 Xan Fernández Romero ---- ---- Clube Xadrez Albatros 2009 Sub-10-Benjamines
30 Adrian Carpintero Muñoz ---- ---- Club Xadrez Ponteareas 2004 Sub-14 Infantiles
31 Jorge Carneiro Penedo 1363 ---- Xadrez Laroca ----- > 14 Adultos
32 Ángel Rodríguez Lucena 1717 ---- Mosegesa & the wailers 1985 > 14 Adultos
33 Felipe De Francisco y De Diego 1961 ---- Mosefesa & the wailers 1992 > 14 Adultos
34 Ezequiel Hernández Comesaña ---- ---- E.X.P. 2008 Sub-10-Benjamines
35 Ezequiel Hernández Comesaña ---- ---- E.X.P. 2008 Sub-10-Benjamines
36 Rubén Portela Piñeiro ---- ---- E.X.P. 2008 Sub-10-Benjamines
37 Bruno Castro Contreras 1370 1370 Capablanca 2005 Sub-14 Infantiles
38 Carlos Castro Barbero ---- ---- --------- ----- > 14 Adultos
39 André Herrera Saavedra ---- ---- Xadrez Ramiro Sabell 2004 Sub-14 Infantiles
40 Sergio López Pérez 1869 1832 Xadrez Laroca ---- > 14 Adultos
41 Rafael Simoes Gonzalez 1478 1450 Xadrez Laroca ---- > 14 Adultos
42 Daniel Alonso Álvarez ---- ---- Marín 2009 Sub-10-Benjamines
43 Álvaro Alonso Álvarez ---- ---- Marín 2009 Sub-10-Benjamines
44 Penélope Álvarez Martínez ---- ---- Marín ----- > 14 Adultos
45 Marcial Prieto Penas 1953 1920 Alekhine ----- > 14 Adultos
46 Alberto Martínez González ---- ---- --------- ----- > 14 Adultos
47 José Quintas Alonso 1411 ---- Clube Xadrez Albatros ----- > 14 Adultos
48 Ignacio Roig Mariño ---- ---- Lalín ----- > 14 Adultos
49 Diego Sobrino Castro ---- ---- --------- 1972 > 14 Adultos
50 Kevin González Baz ---- ---- Clube Xadrez Albatros 2006 Sub-12 Alevines
51 Diego Martín Abalde ---- ---- Xadrez Laroca 2006 Sub-12 Alevines
52 David Buitron Ramil 2112 ---- USC 2003 > 14 Adultos
53 Javier Jódar López 1277 ---- Gredos San Diego 2003 > 14 Adultos
54 Joaquín Cuña Moreira 1209 ---- Xadrez Mos 2005 Sub-14 Infantiles
55 Mónica Moreira Pantaleón ---- ---- Xadrez Mos ----- > 14 Adultos
56 Pablo Domínguez Escudero ---- ---- Xadrez Mos 2009 Sub-10-Benjamines
57 Antonio Villot Lago ---- ---- Xadrez Mos 2010 Sub- 8 Promesas
58 Mauro Castro Barciela ---- ---- Xadrez Mos 2010 Sub- 8 Promesas
59 Gonzalo Bastos González 1271 ---- Xadrez Mos 2004 Sub-14 Infantiles
60 Mario Bastos González ---- ---- Xadrez Mos 2009 Sub-10-Benjamines
61 Vladimir Stoujinki 1771 ---- Clube Xadrez Albatros ------ > 14 Adultos
62 Christian Rubinato 1829 ---- --------- ----- > 14 Adultos
63 Javier Castillo Sanz 1728 1788 Clube Xadrez Albatros 1968 > 14 Adultos
64 Hugo Souto Corredoura ---- ---- Xadrez Ramiro Sabell 2010 Sub- 8 Promesas
65 Javier Del Valle Crespo 1162 ---- Xadrez Mos 2010 Sub- 8 Promesas
66 Sergio Pérez Estévez 1015 ---- Xadrez Mos 2006 Sub-12 Alevines
67 Álvaro Collazo Domínguez 1571 ---- Mosefesa & the wailers ----- > 14 Adultos
68 Carlos Barral Alonso ---- ---- Vila de Bouzas 2005 Sub-14 Infantiles
69 Saúl Costas Senlle ---- ---- Xadrez Mos 2011 Sub- 8 Promesas
70 Maia Pérez Sousa ---- ---- Xadrez Mos 2011 Sub- 8 Promesas
71 Ricardo Fernández López 1331 ---- Xadrez Laroca 2004 > 14 Adultos
72 Javier Rial Rodríguez 1829 ---- --------- 1993 > 14 Adultos
73 Eduardo Rial Rodríguez 1473 ---- --------- 1997 > 14 Adultos
74 Eduardo Rial Zueco 1241 ---- --------- 1959 > 14 Adultos
75 Marta Rial Rodríguez 1470 ---- --------- 2003 > 14 Adultos
76 Miguel Ángel Santiago Pereira 1974 ---- Xadrez Marin ----- > 14 Adultos
77 Carlos Martínez Crespo 1268 ---- Xadrez Mos 2006 Sub-12 Alevines
78 Daniel Martínez Crespo ---- ---- Xadrez Mos 2003 > 14 Adultos
79 José de Jesús González Abreu ---- ---- --------- ----- > 14 Adultos
80 Aarón Pérez González ---- ---- Colegio Apostol Santiago 2006 Sub-12 Alevines
81 Lucas Pérez González ---- ---- Colegio Apostol Santiago 2009 Sub-10-Benjamines
82 Antonio Fernández Martínez ---- ---- --------- ----- > 14 Adultos
83 Alfonso Lopez Gonzalez 2063 ---- Xadrez Padron 2002 > 14 Adultos
84 Diego Lopez Gonzalez 1537 ---- Xadrez Padron 2005 Sub-14 Infantiles
85 Andrea Reboredo Monje ---- ---- -------- ------ > 14 Adultos
86 Andrés Tejero Mencía ---- ---- --------- 2004 Sub-14 Infantiles
87 Marcos Lemos Crespo 1069 ---- Escola Municipal Xadrez Ponteareas 2006 Sub-12 Alevines
88 Ladislao González Otero ---- ---- Clube Xadrez Albatros .... > 14 Adultos
89 Carlos Alberto Reboredo Otero 1589 ---- Clube Xadrez Albatros ------ > 14 Adultos

 

Enlaces de interese