Nova Equipación

Listado de Inscritos. (85) Definitivo


 

Nome Apelidos Elo Fide Elo Feda Clube ó que Pertence Ano de NACEMENTO Categoría
1 Brais De La Santísima Trinidad Ramos -------- -------- Clube Xadrez Albatros 2004 > 14 Adultos
2 Francisco Alonso Dorado 1207 -------- Clube Xadrez Albatros -------- > 14 Adultos
3 Sofía Alonso Dorado -------- -------- Clube Xadrez Albatros 2008 Sub-12 Alevines
4 Samuel Lomba Adrover -------- -------- Clube Xadrez Albatros O9/02/2006 Sub-14 Infantiles
5 Nicolás Ferreira Gonzalez -------- -------- Clube Xadrez Albatros 2007 Sub-12 Alevines
6 Pablo Gonzalez Touza 1181 -------- Clube Xadrez Albatros 2004 > 14 Adultos
7 Ladislao González Otero -------- -------- Clube Xadrez Albatros -------- > 14 Adultos
8 Khaled Ounes Baz -------- -------- Clube Xadrez Albatros 2007 Sub-12 Alevines
9 Breogán Ferreira González -------- -------- Clube Xadrez Albatros 2012 Sub- 8 Promesas
10 Marcos Hortelano Guisado -------- -------- --------------------- -------- > 14 Adultos
11 Jorge Carneiro Penedo 1360 -------- Xadrez Laroca 1964 > 14 Adultos
12 José Quintas Alonso 1442 -------- Xadrez Altamira --------- > 14 Adultos
13 Diego Martín Abalde -------- -------- Xadrez Laroca 2006 Sub-14 Infantiles
14 Manuel Costas Alvarez -------- -------- Xadrez Laroca 2006 Sub-14 Infantiles
15 André Herrera Saavedra 1231 -------- Club Xadrez Ramiro Sabell 2005 Sub-14 Infantiles
16 Diego Lima Gonzalez 1341 -------- Clube Xadrez Albatros 2003 > 14 Adultos
17 Rubén Portela Piñeiro -------- -------- E.X.P 2009 Sub-10-Benjamines
18 Diego Ibañez Cruces -------- -------- Lucena 2011 Sub- 8 Promesas
19 Miguel Martínez Vicente -------- -------- Clube Xadrez Albatros 2011 Sub- 8 Promesas
20 Ezequiel Hernández comesaña -------- -------- E.X.P 2009 Sub-10-Benjamines
21 Alba González Piñeiro -------- -------- E.X.P 2012 Sub- 8 Promesas
22 Antón González Piñeiro -------- -------- E.X.P 2007 Sub-12 Alevines
23 Ismael Alonso Gonzalez -------- -------- Clube Xadrez Albatros 17 04 2007 Sub-12 Alevines
24 Aldara Lomba Fernandez -------- -------- Xaquedrum-Lugo 2008 Sub-12 Alevines
25 Samuel Verde Vicente -------- -------- Clube Xadrez Albatros 2007 Sub-12 Alevines
26 Irene Verde Vicente -------- -------- Clube Xadrez Albatros 2010 Sub-10-Benjamines
27 Lucas Vicente Pereira -------- -------- Clube Xadrez Albatros 2008 Sub-12 Alevines
28 Fernando Alonso Rodríguez 1331 -------- Clube Xadrez Albatros -------- > 14 Adultos
29 Rosendo Fernández González -------- -------- ------------------------- ----------- > 14 Adultos
30 Maria Alonso Dominguez -------- -------- Clube Xadrez Albatros 2010 Sub-10-Benjamines
31 Laura Alonso Dominguez -------- -------- Clube Xadrez Albatros 2012 Sub- 8 Promesas
32 Paula Alonso Dominguez -------- -------- Clube Xadrez Albatros 2014 Sub- 8 Promesas
33 Noa Martinez Mateos -------- -------- Clube Xadrez Albatros 2007 Sub-12 Alevines
34 Marcial Prieto Penas 1930 -------- Alekhine -------- > 14 Adultos
35 Paulo Renato Sousa da Costa Pereira -------- -------- CX Tuy -------- > 14 Adultos
36 Leandro Afonso Tristão Da Costa Pedreira -------- -------- CX Tuy 2011 Sub- 8 Promesas
37 Igor Alvarez Cividanes -------- -------- Clube Xadrez Albatros 2006 Sub-14 Infantiles
38 Noa López Freiría -------- -------- Clube Xadrez Marin 2011 Sub- 8 Promesas
39 Pedro Manuel Abeledo Martinez -------- -------- --------------------- -------- > 14 Adultos
40 Mario Iglesias Barreiro 1914 -------- Xadrez Milladoiro 1968 > 14 Adultos
41 Aaron Pérez Gonzalez -------- -------- Vigoxadrez 2006 Sub-14 Infantiles
42 Lucas Pérez Gonzalez -------- -------- Xadrez Apóstol Vigo 2009 Sub-12 Alevines
43 Pablo Cadilla Vasconcellos -------- -------- Clube Xadrez Albatros -------- > 14 Adultos
44 Ramón Bello Blanco -------- -------- --------------------- -------- > 14 Adultos
45 Antón Lorenzo Mosquera -------- -------- Xadrez Ourense 2011 Sub- 8 Promesas
46 Rosendo Fernández González -------- -------- -------------------- -------- > 14 Adultos
47 Begoña Lage Fernández -------- -------- Xadrez Mos 2011 Sub- 8 Promesas
48 Segundo Lage Otero -------- -------- Xadrez Mos -------- > 14 Adultos
49 Carlos Lope Guerra -------- -------- -------------------- 1966 > 14 Adultos
50 Javier Jódar López -------- -------- GSD Las Suertes-Alcalá 2003 > 14 Adultos
51 Rubén Jódar López -------- -------- GSD Las Suertes-Alcalá 2012 Sub- 8 Promesas
52 Jorge Collantes Lozano -------- -------- Pueblo Nuevo 1983 > 14 Adultos
53 Xoel Cordal García -------- -------- Clube xadrez Marín 2006 Sub-14 Infantiles
54 Francisco Rego Lorenzo 1790 -------- Xadrez Laroca -------- > 14 Adultos
55 Francisco González Bamio -------- -------- Clube xadrez Marin 1955 > 14 Adultos
56 Nieves González Entenza -------- -------- Clube xadrez Marin 1978 > 14 Adultos
57 Damian Gándara Forte -------- -------- Clube xadrez Marin 1978 > 14 Adultos
58 Jose Amoedo Loira -------- -------- Clube xadrez Marin 1962 > 14 Adultos
59 Ignacio Roig Mariño -------- -------- --------------------- -------- > 14 Adultos
60 Saúl Costas Senlle 1015 -------- Xadrez Mos 2011 Sub- 8 Promesas
61 Joaquín Cuña Moreira 1192 -------- Xadrez Mos 2005 Sub-14 Infantiles
62 Mónica Moreira Pantaleón -------- -------- Xadrez Mos -------- > 14 Adultos
63 Bruno Castro contreras 1300 1300 Capablanca 2005 Sub-14 Infantiles
64 José alejandro Piñeiro alfonso -------- -------- Clube xadrez Marin 11 4 1968 > 14 Adultos
65 Alvaro Alonso Alvarez 1046 -------- Clube xadrez Marin 2009 Sub-10-Benjamines
66 Daniel Alonso Alvarez 1022 -------- Clube xadrez Marin 2009 Sub-10-Benjamines
67 Penelope Álvarez Martinez -------- -------- Clube xadrez Marin 1973 > 14 Adultos
68 Daniel Alonso Ferro -------- -------- Clube xadrez Marin 1963 > 14 Adultos
69 Rafael Nuñez Gonzalez -------- -------- Club Xadrez Marin --------- > 14 Adultos
70 Anxo Antelo López -------- -------- Club Xadrez Marin 2004 > 14 Adultos
71 Carlos Perez Mendez -------- -------- Xadrez Mos 2013 Sub- 8 Promesas
72 Diego Sobrino Castro -------- -------- --------------------- 1972 > 14 Adultos
73 Xoel Cordal García -------- -------- Clube Xadrez Marín 2006 Sub-14 Infantiles
74 Yan Bondarenco -------- -------- ------------------------ 2010 Sub-10-Benjamines
75 Juan Carlos Vicente Urbano 1698 -------- Clube Xadrez Albatros -------- > 14 Adultos
76 Carlos Alberto Reboredo Otero 1529 -------- Clube Xadrez Albatros -------- > 14 Adultos
77 Vladimir Stoujinski 1777 -------- Clube Xadrez Albatros -------- > 14 Adultos
78 Daniel Lomba González 1579 -------- Clube Xadrez Albatros ---------- > 14 Adultos
79 Hugo Deaño Sobrino -------- -------- Ajedrez Apóstol Vigo 2007 Sub-12 Alevines
80 Sergio Lomba González 1760 -------- Clube Xadrez Albatros ---------- > 14 Adultos
81 Adrian Argudin Fernandez -------- -------- Ramiro Sabell 2011 Sub- 8 Promesas
82 Alejandro Argudin Vazquez -------- -------- Ramiro Sabell -------- > 14 Adultos
83 Iria Portela Piñeiro -------- -------- C.V.C Valladares 2009 Sub-10-Benjamines
84 José Jaime González Viso 1467 1482 Xadrez Ourensan Universitario --------- > 14 Adultos
85 José Jaime Gonzalez Viso 1467 1482 Xadrez Ourensan Universitario --------- > 14 Adultos

 

Enlaces de interese