Nova Equipación

Listado de Inscritos DEFINITIVO  (35)

(Por orden de Llegada) 


 

ID Nome Apelidos Elo Fide Elo Feda Clube ó que Pertence Ano de NACEMENTO Categoría
1 Samuel Lomba Adrover -------- -------- Clube Xadrez Albatros 09/02/2006 Sub-14 Infantiles
2 Pablo González touza -------- -------- Clube Xadrez Albatros -------- > 14 Adultos
3 Francisco Alonso Dorado -------- -------- Clube Xadrez Albatros -------- > 14 Adultos
4 Sofía Alonso Dorado -------- -------- Clube Xadrez Albatros 2008 Sub-12 Alevines
5 Ladislao González otero -------- -------- Clube Xadrez Albatros -------- > 14 Adultos
6 Segundo Lage Otero -------- -------- Xadrez Mos -------- > 14 Adultos
7 Begoña Lage Fernández -------- -------- Xadrez Mos 2011 Sub- 8 Promesas
8 Ismael Pato Pérez -------- -------- Xadrez Mos 2008 Sub-12 Alevines
9 Carlos Pérez Méndez -------- -------- Xadrez Mos 2013 Sub- 8 Promesas
10 Ismael Alonso González -------- -------- Clube Xadrez Albatros 17-04-2007 Sub-12 Alevines
11 Khaled Ounes Baz -------- -------- Clube Xadrez Albatros 2007 Sub-12 Alevines
12 Fernando Alonso Rodríguez 1331 -------- Clube Xadrez Albatros -------- > 14 Adultos
13 Xan Fernández Romero -------- -------- Clube Xadrez Albatros 2009 Sub-10-Benjamines
14 Brais De la Santísima Trinidad Ramos -------- -------- Clube Xadrez Albatros 2004 > 14 Adultos
15 Joel Álvarez Adrover -------- -------- --------------- 2005 Sub-14 Infantiles
16 Diego Lima Gonzalez 1341 -------- Clube Xadrez Albatros 2003 > 14 Adultos
17 Izan Lomba alvarez -------- -------- Clube Xadrez Albatros 18/5/2007 Sub-12 Alevines
18 Breogán Ferreira González -------- -------- Clube Xadrez Albatros 01/06/2012 Sub- 8 Promesas
19 Nicolás Ferreira González -------- -------- Clube Xadrez Albatros 28/3/2007 Sub-12 Alevines
20 Ignacio Roig Mariño -------- -------- ------------------ -------- > 14 Adultos
21 Celso Nieves Fernandez 1617 -------- Xadrez Verín 1950 > 14 Adultos
22 Juan Carlos Vicente Urbano 1698 -------- Clube Xadrez Albatros -------- > 14 Adultos
23 Carlos Alberto Reboredo Otero 1529 -------- Clube Xadrez Albatros -------- > 14 Adultos
24 Gael Paredes carballo -------- -------- Clube Xadrez Albatros 2013 Sub- 8 Promesas
25 Vladimir Stouninski 1777 -------- Clube Xadrez Albatros -------- > 14 Adultos
26 Samuel Verde Vicente -------- -------- Clube Xadrez Albatros 2007 Sub-12 Alevines
27 Irene Verde Vicente -------- -------- Clube Xadrez Albatros 2010 Sub-10-Benjamines
28 Noa Martínez Mateo -------- -------- Clube Xadrez Albatros -------- Sub-12 Alevines
29 Oscar Martinez Sllva -------- -------- Clube Xadrez Albatros -------- > 14 Adultos
30 Lucas Vicente Pereira -------- -------- Clube Xadrez Albatros 2008 Sub-12 Alevines
31 Germán Vilaplana Baz 1619 -------- Clube Xadrez Albatros -------- > 14 Adultos
32 Lucas Pérez GÓmez -------- -------- ------------------ 2008 Sub-10-Benjamines
33 Igor Álvarez Cividanes -------- -------- Clube Xadrez Albatros 2006 Sub-14 Infantiles
34 Noa Lopez Freiria -------- -------- Xadrez Marín 2011 Sub- 8 Promesas
35 Antonio Castro Alonso 1414 -------- Clube Xadrez Albatros -------- > 14 Adultos

 


 

Enlaces de interese