Nova Equipación

 Listado de INSCRITOS

Los mayores de 14 non e necesiario que poñais a data de nacemento

INSCRIPCIÓN CERRADA


CodNombreApelidosElo FideElo FedaData de NacementoClubeCategoríaObservacións
189 Brais Rey Figueira ----- ----- Xadrez Rianxo > 14 Adultos
1 Francisco Javier González Martínez ---------- ---------- ------------------ > 14 Adultos
2 Eduardo Cabanas López ---------- ---------- USC Sub-10-Benjamines
3 Isabel Viesca Fernández ---------- ---------- Club de Xadrez Tui > 14 Adultos
4 Luzía Rivero de Acevedo Viesca ---------- ---------- 2 Agosto, 1979 Club de Xadrez Tui Sub-12 Alevines
5 Noa Zhuang Martínez Mateo ---------- ---------- 22 Diciembre, 2006 Xadrez Albatros Sub-12 Alevines
6 Daniel Alonso Álvarez ---------- ---------- 8 Mayo, 2007 Xadrez Marin Sub-10-Benjamines
7 Álvaro Alonso Álvarez ---------- ---------- 20 Febrero, 2009 Xadrez Marin Sub-10-Benjamines
8 Sofía Alonso Dorado ---------- ---------- 20 Febrero, 2009 Xadrez Albatros Sub-10-Benjamines
9 Xan Fernández Romero ---------- ---------- 14 Mayo, 2008 Xadrez Albatros Sub-10-Benjamines
10 Samuel Lomba Adrover ---------- ---------- 2 Diciembre, 2009 Xadrez Albatros Sub-12 Alevines
11 Izan Lomba alvarez ---------- ---------- 9 Febrero, 06 Xadrez Albatros Sub- 8 Promesas
12 Nicolás Ferreira González ---------- ---------- 18 Diciembre, 07 Xadrez Albatros Sub-12 Alevines Teño duvidas sobre a categoría a qué pertence.....
13 Breogán Ferreira González ---------- ---------- 28 Marzo, 07 Xadrez Albatros Sub- 8 Promesas
14 Marcos Dias Lorenzo ---------- ---------- 1 Junio, 12 Xadrez Albatros Sub-12 Alevines
15 Manuel De Cal Vidal ---------- ---------- 26 Junio, 06 CEIP López Ferreiro Sub-12 Alevines Xoga no colexio e participa en torneos escolares. Non estou seguro de que estea federado.
16 Erea Vidal Arias ---------- ---------- 28 Septiembre, 06 CEIP López Ferreiro Sub-12 Alevines Xoga no colexio e participa en torneos escolares. Non sei se está federada.
17 Carlos Arias Iglesias 1782 1782 2 Enero, 06 Nemenzo > 14 Adultos
18 Ismael Alonso Gonzalez ---------- ---------- Xadrez Albatros Sub-12 Alevines
19 María Alonso Moyano ---------- ---------- 17 Abril, 07 Vila de Bouzas Sub- 8 Promesas
20 Miguel Alonso Moyano ---------- ---------- 20 Marzo, 11 Vila de Bouzas Sub-12 Alevines
21 Adrián Vázquez Escrich ---------- ---------- 29 Mayo, 06 Xadrez Albatros Sub- 8 Promesas
22 Arón Ferreira Otero ---------- ---------- 17 Noviembre, 12 Xadrez Albatros > 14 Adultos
23 Andrés Justo Luengo ---------- ---------- 26 Abril, 03 Xadrez Albatros Sub-12 Alevines
24 Pablo Gonzalez Touza ---------- ---------- 23 Septiembre, 07 Xadrez Albatros Sub-14 Infantiles
25 Ladislao Gonzalez Otero ---------- ---------- 26 Octubre, 04 Xadrez Albatros > 14 Adultos
26 Isidro Cotizó del Rio ---------- ---------- Escola Xadrez Pontevedra > 14 Adultos
27 Juan Rodríguez Moro ---------- 1302 Xadrez Laroca Sub-12 Alevines
28 Antón Quintás Otero 1055 ---------- 7 Octubre, 07 USC Sub-12 Alevines
29 Lois Quintás Otero ---------- ---------- 20 Abril, 07 USC Sub- 8 Promesas
30 José Luis Quintás Carreira ---------- ---------- 26 Enero, 12 USC > 14 Adultos
31 Francisco Alonso Dorado ---------- ---------- Xadrez Albatros > 14 Adultos
32 Carlos Pérez Méndez ---------- ---------- Xadrez Marin Sub- 8 Promesas
33 Jorge Carneiro Penedo 1431 ---------- 5 Enero, 13 Xadrez Laroca > 14 Adultos No me deja poner el año de nacimiento. Es 1964
34 Ricardo Fernández López 1010 ---------- 1 Febrero, 00 Xadrez Laroca Sub-14 Infantiles
35 Belarmino García Martínez ---------- ---------- 20 Septiembre, 04 ---------------------- > 14 Adultos
36 Belarmino García Camiña 1445 ---------- Escola Xadrez Pontevedra Sub-14 Infantiles
37 Lucas Represas Gómez 1342 ---------- 01-01-2005 Lucena > 14 Adultos Tlfno de contacto: 655041390
38 Martín Rodríguez Velasco ---------- ---------- 18 Diciembre, 03 Xadrez Mos Sub- 8 Promesas
39 Alicia Ródriguez Velasco ---------- ---------- Xadrez Mos Sub-12 Alevines
40 Sergio Pèrez Estevez 1014 ---------- Xadrez Mos Sub-12 Alevines
41 Mario Bastos González ---------- ---------- Xadrez Mos Sub-10-Benjamines
42 Gonzalo Bastos González 1276 ---------- Xadrez Mos Sub-14 Infantiles
43 Xavier Pèrez Sousa 1377 ---------- Xadrez Mos Sub-12 Alevines
44 Maia Pèrez Sousa ---------- ---------- Xadrez Mos Sub- 8 Promesas
45 Javier del Valle Crespo 1046 ---------- Xadrez Mos Sub- 8 Promesas
46 Pablo Dominguez Escudero ---------- ---------- Xadrez Mos Sub-10-Benjamines
47 José Carlos Repesas Bastos ---------- ---------- Xadrez Mos > 14 Adultos
48 Jose Francisco Rosada Olivares 1350 1350 Escola Xadrez Pontevedra > 14 Adultos
49 Miguel Ángel Santiago Pereira 1986 ---------- Xadrez Marín > 14 Adultos Fecha nacimiento. ..... 15.10.1974
50 Diego Martín Abalde ---------- ---------- Xadrez Laroca Sub-12 Alevines Necesito dos BYES por la mañana
51 Xabier Pérez Ochandategui 1378 ---------- 10 Febrero, 06 Círculo chantadino Sub-12 Alevines
52 Iban Pérez Ochandategui ---------- ---------- 13 Marzo, 06 Círculo chantadino Sub-10-Benjamines
53 Hugo Domínguez Conde ------ ------ 26 Agosto, 08 Xadrez Brétema Sub-10-Benjamines
54 Paula García Álvarez 1621 ------ 18 Enero, 08 Xadrez Marín > 14 Adultos
55 Héctor Entenza lamelas ----- ----- 2 Abril, 02 ---------------- Sub-10-Benjamines
56 Jesús Álvarez Fernandez 1622 ----- Xadrez Mos > 14 Adultos
57 Antonio Álvarez Pampillon 1612 ----- Xadrez Mos > 14 Adultos
58 Antonio Villot Lago ----- ----- Xadrez Mos Sub- 8 Promesas
59 Xabier Fernández Ledo ----- ----- Xadrez Mos Sub-10-Benjamines
60 Noa Costas Senlle 1181 ------ Xadrez Mos Sub-10-Benjamines
61 Saúl Costas Senlle ----- ------ Xadrez Mos Sub- 8 Promesas
62 Antía Reboredo Barrosa ------ ------ Xadrez Ramiro Sabell Sub- 8 Promesas
63 Hugo Souto Corredoura ------ ------ 22 Marzo, 11 Xadrez Ramiro Sabell Sub- 8 Promesas
64 André Herrera Saavedra ------ ------ 27 Enero, 10 Xadrez Ramiro Sabell Sub-14 Infantiles
65 David Cernadas Camean ----- ----- 5 Agosto, 05 Xadrez Brétema Sub-12 Alevines
66 Emma Cernadas Cameán ----- ----- Xadrez Brétema Sub- 8 Promesas
67 Brais Bastos Piñeiro ----- ----- Escola Xadrez Pontevedra Sub-12 Alevines
68 Alba González Piñeiro ----- ----- 3 Octubre, 07 Escola Xadrez Pontevedra Sub- 8 Promesas
69 Anton González Piñeiro ----- ----- 19 Junio, 12 Escola Xadrez Pontevedra Sub-12 Alevines
70 Rubén Portela Piñeiro ----- ----- 5 Enero, 07 Escola Xadrez Pontevedra Sub-10-Benjamines
71 Ezequiel Hernández Comesaña ----- ----- 6 Octubre, 09 Escola Xadrez Pontevedra Sub-10-Benjamines
72 Xosé Manuel Vidal Bouzó ----- ----- 6 Agosto, 09 Xadrez Marín > 14 Adultos
73 Darío Xosé Vidal Salgueiro ----- ----- Xadrez Marín Sub-10-Benjamines
74 Breixo Vidal Salgueiro ----- ----- 7 Septiembre, 08 Xadrez Marín Sub- 8 Promesas
75 Cesar Pérez Dapoza 1751 ----- 26 Mayo, 10 Universitario de Ourense Sub-14 Infantiles
76 Julio Cesar Pérez Carcacia 1126 ----- Universitario de Ourense > 14 Adultos
77 Gale Areal Dopazo ----- ----- Xadrez Mos Sub- 8 Promesas
78 Alberto Moldes Rios ----- ----- Xadrez Marin > 14 Adultos
79 David Moldes Juncal ------ ------ 28 Noviembre, 00 Xadrez Marin > 14 Adultos
80 Marta Quintás Fernández 1522 1522 ELX Sub-14 Infantiles
81 Paula Quintás Fernández 1343 1343 22 Noviembre, 05 ELX > 14 Adultos
82 Jesús Alberto Quintás Gómez 1428 1428 11 Julio, 03 ELX > 14 Adultos
83 Víctor Santiago García 1588 ------ Xadrez Marín > 14 Adultos
84 Oscar Fernández Sanjuan 1120 ------ Xadrez Mos Sub-12 Alevines
85 Adrian Argudin Fernandez ------ ------ Xadrez Ramiro Sabell Sub- 8 Promesas
86 Jose Ramón Santaclara Rodríguez 2049 2018 11 Noviembre, 11 Xadrez Bueu > 14 Adultos
87 Daniel Santaclara Portelo ------ ------ ---------------- Sub- 8 Promesas
88 Anton Rama Hombreiro ------ ------ 25 Agosto, 10 Xadrez Ramiro Sabell Sub-14 Infantiles
89 Fernan Rama Hombreiro ------ ------ 8 Diciembre, 04 Xadrez Ramiro Sabell Sub-12 Alevines Byes en la ronda de la mañana. Juegan sólo por la tarde.
90 Martiño Rama Hombreiro ------ ------ 23 Septiembre, 06 Xadrez Ramiro Sabell Sub-10-Benjamines Byes por la mañana. Juega solo por la tarde.
91 Maria Rama Hombreiro ------ ------ 10 Febrero, 09 Xadrez Ramiro Sabell Sub-10-Benjamines Byes por la mañana. Juega solo por la tarde.
92 Fernando Rama Gonzalez ------ ------ 10 Febrero, 09 Xadrez Ramiro Sabell > 14 Adultos Byes en la ronda 6 y 7
93 Iago Covelo Valverde ------ ------ Lucena Sub-10-Benjamines
94 Dani Porto Duran ------ ------ 23 Agosto, 08 Xadrez Ramiro Sabell Sub-12 Alevines Byes en la ronda de la mañana. Juega solo por la tarde.
95 Alejando Gonzalez Mendez ------ ------ 1 Agosto, 07 Xadrez Ramiro Sabell Sub-12 Alevines Byes en la ronda de la mañana. Juega solo por la tarde.
96 Laura Amalia Gómez Carreño 1240 ------ 7 Abril, 07 Xadrez Ourense Sub-14 Infantiles
97 Alexandre Rodríguez Vieito 1147 ------ 10 Marzo, 05 Xadrez Mos Sub-10-Benjamines
98 Lucía Vieito Pérez ------ ------ Xadrez Mos > 14 Adultos
99 Mauro Castro Barciela ------ ------ Xadrez Mos Sub- 8 Promesas
100 Aaron Fernández Pérez ------ ------ Xadrez Mos Sub- 8 Promesas
101 Evan Fernández Lago ------ ------ Xadrez Mos Sub- 8 Promesas
102 Xacobe Conde Riveiro 1555 ------ Xadrez Ourense Sub-14 Infantiles
103 Jose Luis Conde Cid 1134 ------ 24 Mayo, 05 Xadrez Ourense > 14 Adultos
104 Kevin González Baz ------ ------ Xadrez Albatros Sub-12 Alevines
105 Ángel Álvarez González ------ ------ 20 Octubre, 06 Xadrez Albatros Sub-10-Benjamines
106 Brais De La Santísima Trinidad Ramos ------ ------ 10 Diciembre, 09 Xadrez Albatros Sub-14 Infantiles
107 Pablo Cadilla Vasconcellos ------ ------ 19 Enero, 04 Xadrez Albatros Sub-14 Infantiles
108 Xacobe Ameal pravio ------ ------ 27 Febrero, 04 ---------------- Sub-10-Benjamines
109 Miguel Díaz Chub 1113 ------ 25 Noviembre, 09 Lucena > 14 Adultos
110 Carlos Chaves Otero ------ ------ 10 Abril, 03 ACD Dorna > 14 Adultos
111 Alberto Otero Dios ------ ------ 30 Octubre, 18 ACD Dorna > 14 Adultos
112 Sergio Nieto Otero ------ ------ ACD Dorna Sub-14 Infantiles
113 Candela Panadero Dios ------ ---------- 11 Mayo, 04 ACD Dorna Sub-12 Alevines
114 Francisco Eduardo Cabañas Díaz ----- ----- 8 Noviembre, 05 USC > 14 Adultos
115 Paula Toucedo Morgadas 1234 ----- Xadrez Mos Sub-14 Infantiles
116 Artai Bringas Gómez 1871 1860 Xadrez Laroca > 14 Adultos
117 Nestor Nañez Chierroni ----- ----- Villa de Bouzas Sub-10-Benjamines
118 Roque Durán Polo ----- ----- 12 Junio, 09 Xadrez Marin Sub-10-Benjamines
119 Félix Durán Polo ----- ----- 3 Octubre, 08 Xadrez Marin Sub- 8 Promesas
120 Daniel Giraldez Rodríguez 1283 ------ 11 Febrero, 11 EXP > 14 Adultos Pido dos Byes
121 Manuel Anxo Cabañas López ------ ------ USC > 14 Adultos
122 Brais Toucedo Vila ------ ------ Xadrez Mos Sub-10-Benjamines
123 Marcos Lemos Crespo 1052 ------ Escola de Xadrez Ponteareas Sub-12 Alevines ID FIDE 54543320
124 Samuel Verde Vicente ------ ------ 7 Febrero, 06 Xadrez Albatros Sub-12 Alevines
125 Irene Verde Vicente ------ ------ 14 Diciembre, 07 Xadrez Albatros Sub- 8 Promesas
126 Hugo Alonso Barros ------ ------ 4 Mayo, 10 Xadrez Ramiro Sabell Sub- 8 Promesas
127 Manuela Alonso Barros ------ ------ 26 Julio, 10 Xadrez Ramiro Sabell Sub-10-Benjamines
128 Neron Mendez Garcia ------ ------ 26 Octubre, 08 Xadrez Ramiro Sabell Sub-10-Benjamines
129 Cies Mendez Garcia ------ ------ 19 Octubre, 08 Xadrez Ramiro Sabell Sub- 8 Promesas
130 Jose Manuel Reboredo Rodriguez ------ ------ 1 Marzo, 11 Xadrez Ramiro Sabell > 14 Adultos
131 Clara Méndez Rial ------ ------ Xadrez Padrón Sub-10-Benjamines
132 Jorge Méndez Rial ------ ------ 3 Marzo, 09 Xadrez Padrón > 14 Adultos
133 Jorge Méndez Somoza ------ ------ Xadrez Padrón > 14 Adultos
134 Carlos Martínez Crespo 1191 ------ Xadrez Mos Sub-12 Alevines
135 Daniel Martínez Crespo ------ ------ Xadrez Mos > 14 Adultos
136 Luis Dieguez Lopez 1800 ------ Clube de Xadrez Fontecarmoa > 14 Adultos
137 Juan Graña Santos ------ ------ Clube de Xadrez Fontecarmoa > 14 Adultos
138 Evaristo Rodriguez Lopez 1436 ------ Clube de Xadrez Fontecarmoa > 14 Adultos
139 Antonio Javier Rey Aguiño 1563 ------ Clube de Xadrez Fontecarmoa > 14 Adultos
140 Gonzalo Bouza-Brey Teijeiro 1947 ------ Clube de Xadrez Fontecarmoa > 14 Adultos
141 Adrián Montáns López 1885 ------ Clube de Xadrez Fontecarmoa > 14 Adultos
142 Anxo Duran Otero 1268 ------ Clube de Xadrez Fontecarmoa > 14 Adultos
143 Andrès Rodríguez Ferreirós 1727 ------ Clube de Xadrez Fontecarmoa Sub-14 Infantiles
144 Rául Vazquez Brea 1341 ------ 01-Feb-04 Clube de Xadrez Fontecarmoa Sub-14 Infantiles
145 Lucas Rey Chimera 1518 ------ 20 Septiembre, 04 Clube de Xadrez Fontecarmoa Sub-14 Infantiles
146 Marcos Conde Longo ------ ------ 13 Diciembre, 06 Clube de Xadrez Fontecarmoa Sub-12 Alevines
147 Paula Suárez Gómez 1345 ------ 27 Enero, 06 Clube de Xadrez Fontecarmoa Sub-12 Alevines
148 Alberto José López Pérez 1860 1842 25 Enero, 07 Círculo Xadrez Narón > 14 Adultos
149 Adrián Martinez Martinez ------ ------ Clube de Xadrez Fontecarmoa Sub-12 Alevines
150 Lara Diz Vilas ------ ------ 1 Julio, 06 Clube de Xadrez Fontecarmoa Sub-12 Alevines
151 Marta Rodriguez Barros ------ ------ 27 Agosto, 07 Clube de Xadrez Fontecarmoa Sub-12 Alevines
152 Rita Cascallar Agra ------ ------ 2 Diciembre, 07 Clube de Xadrez Fontecarmoa Sub-10-Benjamines
153 Jose Francisco Rego Lorenzo 1777 ------ 4 Marzo, 08 Xadrez Laroca > 14 Adultos
154 Irene Diz Loroño ------ ------ Clube de Xadrez Fontecarmoa Sub-10-Benjamines
155 Cesar Oubiña Pazos 1097 ------ 22 Abril, 09 Clube de Xadrez Fontecarmoa Sub-10-Benjamines
156 Ricardo Oubiña Pazos ------ ------ 23 Junio, 09 Clube de Xadrez Fontecarmoa Sub-10-Benjamines
157 Marta Bua Puente ------ ------ 23 Junio, 09 Clube de Xadrez Fontecarmoa Sub- 8 Promesas
158 Tei Novas Poras ------ ------ 28 Agosto, 10 Clube de Xadrez Fontecarmoa Sub- 8 Promesas
159 Aarón Gómez Paz ------ ------ 20 Septiembre, 10 Clube de Xadrez Fontecarmoa Sub- 8 Promesas
160 Chiara Rey Chimera ------ ------ 14 Noviembre, 10 Clube de Xadrez Fontecarmoa Sub- 8 Promesas
161 José Antonio Lazaro Frantchouk ------ ------ 9 Enero, 11 Clube de Xadrez Fontecarmoa Sub- 8 Promesas
162 Marcos Vázquez Gómez 1547 ------ 22 Abril, 11 Xadrez Ourense Sub-14 Infantiles
163 Antón Alonso González ------ ------ 10 Septiembre, 04 Algalia Sub-12 Alevines
164 Rubén Fernández López 1981 ------ 12 Mayo, 06 Escola Xadrez Pontevedra > 14 Adultos Es Sub-14 pero juega en adultos
165 Fernando Alonso Rodriguez 1300 1300 Xadrez Albatros > 14 Adultos
166 Brian Ángel Varela Llumiquinga ------ ------ 8 Junio, 18 Algalia Sub-12 Alevines
167 Alejandro Padilla González ------ ------ 1 Junio, 06 ---------------- Sub-10-Benjamines
168 Khaled Ounes Baz ------ ------ 7 Julio, 08 Xadrez Albatros Sub-12 Alevines
169 Xacobe Ameal Pravio ------ ------ 3 Enero, 07 Xadrez Albatros Sub-10-Benjamines
170 Tomás De la Fuente Jansen ------ ------ 25 Noviembre, 09 Xadrez Albatros Sub- 8 Promesas
171 Alex Franco González ------ ------ 22 Enero, 12 Xadrez Albatros Sub-10-Benjamines
172 Diego Fernandez Dapena ------ ------ 18 Noviembre, 08 Lucena Sub-14 Infantiles
173 Breixo Longueira Alonso 1186 ------ 23 Diciembre, 04 La Algalia Sub-12 Alevines
174 Xiana Longueira Alonso ------ ------ 14 Agosto, 07 La Algalia Sub-14 Infantiles
175 Álvaro Omil Martínez 1236 ------ 18 Agosto, 05 Xadrez Marín Sub-12 Alevines
176 Carla Ramírez Senlle 1165 - 19 Abril, 07 Xadrez Mos Sub-14 Infantiles Solicita un bye para la ronda 1
177 Javier Castillo Sanz 1724 ----- Xadrez Albatros > 14 Adultos
178 Tomás Bernárdez Durán 1752 ----- Xadrez Laroca > 14 Adultos
179 José Quintas Alonso 1411 ----- ---------------- > 14 Adultos Pido Bye para la primera ronda.
180 Daniel Barreiro Acuña 1867 1822 Xadrez Marín > 14 Adultos
181 Brais Vieitez Fernandez 1117 ------ 18 Agosto, 18 Xadrez Marin > 14 Adultos
182 José Luis Louzao Brea 1837 ------ 20 Mayo, 01 Xadrez Marin > 14 Adultos Solicito byes por la mañana, solo puedo jugar de tarde.
183 Diego Lima González ---- ---- Xadrez Albatros > 14 Adultos
184 Benjamín Diéguez Ruibal ------ ------ Benchoshey Sub-12 Alevines
185 Xián Suárez Caremés ---- ---- 13 Enero, 07 Lucena Sub-10-Benjamines
186 Pura Diéguez Ruibal ------ ------ 1 Enero, 10 Benchoshey Sub-10-Benjamines
187 Laura Diéguez Ruibal ------ ------ 27 Noviembre, 08 Benchoshey Sub- 8 Promesas
188 Xairo Rey Figueira ----- ----- Xadrez Rianxo Sub-10-Benjamines

Enlaces de interese