Listado de INSCRITOS
Los mayores de 14 non e necesiario que poñais a data de nacemento
INSCRIPCIÓN CERRADA
Cod | Nombre | Apelidos | Elo Fide | Elo Feda | Data de Nacemento | Clube | Categoría | Observacións |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
189 | Brais | Rey Figueira | ----- | ----- | Xadrez Rianxo | > 14 Adultos | ||
1 | Francisco Javier | González Martínez | ---------- | ---------- | ------------------ | > 14 Adultos | ||
2 | Eduardo | Cabanas López | ---------- | ---------- | USC | Sub-10-Benjamines | ||
3 | Isabel | Viesca Fernández | ---------- | ---------- | Club de Xadrez Tui | > 14 Adultos | ||
4 | Luzía | Rivero de Acevedo Viesca | ---------- | ---------- | 2 Agosto, 1979 | Club de Xadrez Tui | Sub-12 Alevines | |
5 | Noa Zhuang | Martínez Mateo | ---------- | ---------- | 22 Diciembre, 2006 | Xadrez Albatros | Sub-12 Alevines | |
6 | Daniel | Alonso Álvarez | ---------- | ---------- | 8 Mayo, 2007 | Xadrez Marin | Sub-10-Benjamines | |
7 | Álvaro | Alonso Álvarez | ---------- | ---------- | 20 Febrero, 2009 | Xadrez Marin | Sub-10-Benjamines | |
8 | Sofía | Alonso Dorado | ---------- | ---------- | 20 Febrero, 2009 | Xadrez Albatros | Sub-10-Benjamines | |
9 | Xan | Fernández Romero | ---------- | ---------- | 14 Mayo, 2008 | Xadrez Albatros | Sub-10-Benjamines | |
10 | Samuel | Lomba Adrover | ---------- | ---------- | 2 Diciembre, 2009 | Xadrez Albatros | Sub-12 Alevines | |
11 | Izan | Lomba alvarez | ---------- | ---------- | 9 Febrero, 06 | Xadrez Albatros | Sub- 8 Promesas | |
12 | Nicolás | Ferreira González | ---------- | ---------- | 18 Diciembre, 07 | Xadrez Albatros | Sub-12 Alevines | Teño duvidas sobre a categoría a qué pertence..... |
13 | Breogán | Ferreira González | ---------- | ---------- | 28 Marzo, 07 | Xadrez Albatros | Sub- 8 Promesas | |
14 | Marcos | Dias Lorenzo | ---------- | ---------- | 1 Junio, 12 | Xadrez Albatros | Sub-12 Alevines | |
15 | Manuel | De Cal Vidal | ---------- | ---------- | 26 Junio, 06 | CEIP López Ferreiro | Sub-12 Alevines | Xoga no colexio e participa en torneos escolares. Non estou seguro de que estea federado. |
16 | Erea | Vidal Arias | ---------- | ---------- | 28 Septiembre, 06 | CEIP López Ferreiro | Sub-12 Alevines | Xoga no colexio e participa en torneos escolares. Non sei se está federada. |
17 | Carlos | Arias Iglesias | 1782 | 1782 | 2 Enero, 06 | Nemenzo | > 14 Adultos | |
18 | Ismael | Alonso Gonzalez | ---------- | ---------- | Xadrez Albatros | Sub-12 Alevines | ||
19 | María | Alonso Moyano | ---------- | ---------- | 17 Abril, 07 | Vila de Bouzas | Sub- 8 Promesas | |
20 | Miguel | Alonso Moyano | ---------- | ---------- | 20 Marzo, 11 | Vila de Bouzas | Sub-12 Alevines | |
21 | Adrián | Vázquez Escrich | ---------- | ---------- | 29 Mayo, 06 | Xadrez Albatros | Sub- 8 Promesas | |
22 | Arón | Ferreira Otero | ---------- | ---------- | 17 Noviembre, 12 | Xadrez Albatros | > 14 Adultos | |
23 | Andrés | Justo Luengo | ---------- | ---------- | 26 Abril, 03 | Xadrez Albatros | Sub-12 Alevines | |
24 | Pablo | Gonzalez Touza | ---------- | ---------- | 23 Septiembre, 07 | Xadrez Albatros | Sub-14 Infantiles | |
25 | Ladislao | Gonzalez Otero | ---------- | ---------- | 26 Octubre, 04 | Xadrez Albatros | > 14 Adultos | |
26 | Isidro | Cotizó del Rio | ---------- | ---------- | Escola Xadrez Pontevedra | > 14 Adultos | ||
27 | Juan | Rodríguez Moro | ---------- | 1302 | Xadrez Laroca | Sub-12 Alevines | ||
28 | Antón | Quintás Otero | 1055 | ---------- | 7 Octubre, 07 | USC | Sub-12 Alevines | |
29 | Lois | Quintás Otero | ---------- | ---------- | 20 Abril, 07 | USC | Sub- 8 Promesas | |
30 | José Luis | Quintás Carreira | ---------- | ---------- | 26 Enero, 12 | USC | > 14 Adultos | |
31 | Francisco | Alonso Dorado | ---------- | ---------- | Xadrez Albatros | > 14 Adultos | ||
32 | Carlos | Pérez Méndez | ---------- | ---------- | Xadrez Marin | Sub- 8 Promesas | ||
33 | Jorge | Carneiro Penedo | 1431 | ---------- | 5 Enero, 13 | Xadrez Laroca | > 14 Adultos | No me deja poner el año de nacimiento. Es 1964 |
34 | Ricardo | Fernández López | 1010 | ---------- | 1 Febrero, 00 | Xadrez Laroca | Sub-14 Infantiles | |
35 | Belarmino | García Martínez | ---------- | ---------- | 20 Septiembre, 04 | ---------------------- | > 14 Adultos | |
36 | Belarmino | García Camiña | 1445 | ---------- | Escola Xadrez Pontevedra | Sub-14 Infantiles | ||
37 | Lucas | Represas Gómez | 1342 | ---------- | 01-01-2005 | Lucena | > 14 Adultos | Tlfno de contacto: 655041390 |
38 | Martín | Rodríguez Velasco | ---------- | ---------- | 18 Diciembre, 03 | Xadrez Mos | Sub- 8 Promesas | |
39 | Alicia | Ródriguez Velasco | ---------- | ---------- | Xadrez Mos | Sub-12 Alevines | ||
40 | Sergio | Pèrez Estevez | 1014 | ---------- | Xadrez Mos | Sub-12 Alevines | ||
41 | Mario | Bastos González | ---------- | ---------- | Xadrez Mos | Sub-10-Benjamines | ||
42 | Gonzalo | Bastos González | 1276 | ---------- | Xadrez Mos | Sub-14 Infantiles | ||
43 | Xavier | Pèrez Sousa | 1377 | ---------- | Xadrez Mos | Sub-12 Alevines | ||
44 | Maia | Pèrez Sousa | ---------- | ---------- | Xadrez Mos | Sub- 8 Promesas | ||
45 | Javier | del Valle Crespo | 1046 | ---------- | Xadrez Mos | Sub- 8 Promesas | ||
46 | Pablo | Dominguez Escudero | ---------- | ---------- | Xadrez Mos | Sub-10-Benjamines | ||
47 | José Carlos | Repesas Bastos | ---------- | ---------- | Xadrez Mos | > 14 Adultos | ||
48 | Jose Francisco | Rosada Olivares | 1350 | 1350 | Escola Xadrez Pontevedra | > 14 Adultos | ||
49 | Miguel Ángel | Santiago Pereira | 1986 | ---------- | Xadrez Marín | > 14 Adultos | Fecha nacimiento. ..... 15.10.1974 | |
50 | Diego | Martín Abalde | ---------- | ---------- | Xadrez Laroca | Sub-12 Alevines | Necesito dos BYES por la mañana | |
51 | Xabier | Pérez Ochandategui | 1378 | ---------- | 10 Febrero, 06 | Círculo chantadino | Sub-12 Alevines | |
52 | Iban | Pérez Ochandategui | ---------- | ---------- | 13 Marzo, 06 | Círculo chantadino | Sub-10-Benjamines | |
53 | Hugo | Domínguez Conde | ------ | ------ | 26 Agosto, 08 | Xadrez Brétema | Sub-10-Benjamines | |
54 | Paula | García Álvarez | 1621 | ------ | 18 Enero, 08 | Xadrez Marín | > 14 Adultos | |
55 | Héctor | Entenza lamelas | ----- | ----- | 2 Abril, 02 | ---------------- | Sub-10-Benjamines | |
56 | Jesús | Álvarez Fernandez | 1622 | ----- | Xadrez Mos | > 14 Adultos | ||
57 | Antonio | Álvarez Pampillon | 1612 | ----- | Xadrez Mos | > 14 Adultos | ||
58 | Antonio | Villot Lago | ----- | ----- | Xadrez Mos | Sub- 8 Promesas | ||
59 | Xabier | Fernández Ledo | ----- | ----- | Xadrez Mos | Sub-10-Benjamines | ||
60 | Noa | Costas Senlle | 1181 | ------ | Xadrez Mos | Sub-10-Benjamines | ||
61 | Saúl | Costas Senlle | ----- | ------ | Xadrez Mos | Sub- 8 Promesas | ||
62 | Antía | Reboredo Barrosa | ------ | ------ | Xadrez Ramiro Sabell | Sub- 8 Promesas | ||
63 | Hugo | Souto Corredoura | ------ | ------ | 22 Marzo, 11 | Xadrez Ramiro Sabell | Sub- 8 Promesas | |
64 | André | Herrera Saavedra | ------ | ------ | 27 Enero, 10 | Xadrez Ramiro Sabell | Sub-14 Infantiles | |
65 | David | Cernadas Camean | ----- | ----- | 5 Agosto, 05 | Xadrez Brétema | Sub-12 Alevines | |
66 | Emma | Cernadas Cameán | ----- | ----- | Xadrez Brétema | Sub- 8 Promesas | ||
67 | Brais | Bastos Piñeiro | ----- | ----- | Escola Xadrez Pontevedra | Sub-12 Alevines | ||
68 | Alba | González Piñeiro | ----- | ----- | 3 Octubre, 07 | Escola Xadrez Pontevedra | Sub- 8 Promesas | |
69 | Anton | González Piñeiro | ----- | ----- | 19 Junio, 12 | Escola Xadrez Pontevedra | Sub-12 Alevines | |
70 | Rubén | Portela Piñeiro | ----- | ----- | 5 Enero, 07 | Escola Xadrez Pontevedra | Sub-10-Benjamines | |
71 | Ezequiel | Hernández Comesaña | ----- | ----- | 6 Octubre, 09 | Escola Xadrez Pontevedra | Sub-10-Benjamines | |
72 | Xosé Manuel | Vidal Bouzó | ----- | ----- | 6 Agosto, 09 | Xadrez Marín | > 14 Adultos | |
73 | Darío Xosé | Vidal Salgueiro | ----- | ----- | Xadrez Marín | Sub-10-Benjamines | ||
74 | Breixo | Vidal Salgueiro | ----- | ----- | 7 Septiembre, 08 | Xadrez Marín | Sub- 8 Promesas | |
75 | Cesar | Pérez Dapoza | 1751 | ----- | 26 Mayo, 10 | Universitario de Ourense | Sub-14 Infantiles | |
76 | Julio Cesar | Pérez Carcacia | 1126 | ----- | Universitario de Ourense | > 14 Adultos | ||
77 | Gale | Areal Dopazo | ----- | ----- | Xadrez Mos | Sub- 8 Promesas | ||
78 | Alberto | Moldes Rios | ----- | ----- | Xadrez Marin | > 14 Adultos | ||
79 | David | Moldes Juncal | ------ | ------ | 28 Noviembre, 00 | Xadrez Marin | > 14 Adultos | |
80 | Marta | Quintás Fernández | 1522 | 1522 | ELX | Sub-14 Infantiles | ||
81 | Paula | Quintás Fernández | 1343 | 1343 | 22 Noviembre, 05 | ELX | > 14 Adultos | |
82 | Jesús Alberto | Quintás Gómez | 1428 | 1428 | 11 Julio, 03 | ELX | > 14 Adultos | |
83 | Víctor | Santiago García | 1588 | ------ | Xadrez Marín | > 14 Adultos | ||
84 | Oscar | Fernández Sanjuan | 1120 | ------ | Xadrez Mos | Sub-12 Alevines | ||
85 | Adrian | Argudin Fernandez | ------ | ------ | Xadrez Ramiro Sabell | Sub- 8 Promesas | ||
86 | Jose Ramón | Santaclara Rodríguez | 2049 | 2018 | 11 Noviembre, 11 | Xadrez Bueu | > 14 Adultos | |
87 | Daniel | Santaclara Portelo | ------ | ------ | ---------------- | Sub- 8 Promesas | ||
88 | Anton | Rama Hombreiro | ------ | ------ | 25 Agosto, 10 | Xadrez Ramiro Sabell | Sub-14 Infantiles | |
89 | Fernan | Rama Hombreiro | ------ | ------ | 8 Diciembre, 04 | Xadrez Ramiro Sabell | Sub-12 Alevines | Byes en la ronda de la mañana. Juegan sólo por la tarde. |
90 | Martiño | Rama Hombreiro | ------ | ------ | 23 Septiembre, 06 | Xadrez Ramiro Sabell | Sub-10-Benjamines | Byes por la mañana. Juega solo por la tarde. |
91 | Maria | Rama Hombreiro | ------ | ------ | 10 Febrero, 09 | Xadrez Ramiro Sabell | Sub-10-Benjamines | Byes por la mañana. Juega solo por la tarde. |
92 | Fernando | Rama Gonzalez | ------ | ------ | 10 Febrero, 09 | Xadrez Ramiro Sabell | > 14 Adultos | Byes en la ronda 6 y 7 |
93 | Iago | Covelo Valverde | ------ | ------ | Lucena | Sub-10-Benjamines | ||
94 | Dani | Porto Duran | ------ | ------ | 23 Agosto, 08 | Xadrez Ramiro Sabell | Sub-12 Alevines | Byes en la ronda de la mañana. Juega solo por la tarde. |
95 | Alejando | Gonzalez Mendez | ------ | ------ | 1 Agosto, 07 | Xadrez Ramiro Sabell | Sub-12 Alevines | Byes en la ronda de la mañana. Juega solo por la tarde. |
96 | Laura Amalia | Gómez Carreño | 1240 | ------ | 7 Abril, 07 | Xadrez Ourense | Sub-14 Infantiles | |
97 | Alexandre | Rodríguez Vieito | 1147 | ------ | 10 Marzo, 05 | Xadrez Mos | Sub-10-Benjamines | |
98 | Lucía | Vieito Pérez | ------ | ------ | Xadrez Mos | > 14 Adultos | ||
99 | Mauro | Castro Barciela | ------ | ------ | Xadrez Mos | Sub- 8 Promesas | ||
100 | Aaron | Fernández Pérez | ------ | ------ | Xadrez Mos | Sub- 8 Promesas | ||
101 | Evan | Fernández Lago | ------ | ------ | Xadrez Mos | Sub- 8 Promesas | ||
102 | Xacobe | Conde Riveiro | 1555 | ------ | Xadrez Ourense | Sub-14 Infantiles | ||
103 | Jose Luis | Conde Cid | 1134 | ------ | 24 Mayo, 05 | Xadrez Ourense | > 14 Adultos | |
104 | Kevin | González Baz | ------ | ------ | Xadrez Albatros | Sub-12 Alevines | ||
105 | Ángel | Álvarez González | ------ | ------ | 20 Octubre, 06 | Xadrez Albatros | Sub-10-Benjamines | |
106 | Brais | De La Santísima Trinidad Ramos | ------ | ------ | 10 Diciembre, 09 | Xadrez Albatros | Sub-14 Infantiles | |
107 | Pablo | Cadilla Vasconcellos | ------ | ------ | 19 Enero, 04 | Xadrez Albatros | Sub-14 Infantiles | |
108 | Xacobe | Ameal pravio | ------ | ------ | 27 Febrero, 04 | ---------------- | Sub-10-Benjamines | |
109 | Miguel | Díaz Chub | 1113 | ------ | 25 Noviembre, 09 | Lucena | > 14 Adultos | |
110 | Carlos | Chaves Otero | ------ | ------ | 10 Abril, 03 | ACD Dorna | > 14 Adultos | |
111 | Alberto | Otero Dios | ------ | ------ | 30 Octubre, 18 | ACD Dorna | > 14 Adultos | |
112 | Sergio | Nieto Otero | ------ | ------ | ACD Dorna | Sub-14 Infantiles | ||
113 | Candela | Panadero Dios | ------ | ---------- | 11 Mayo, 04 | ACD Dorna | Sub-12 Alevines | |
114 | Francisco Eduardo | Cabañas Díaz | ----- | ----- | 8 Noviembre, 05 | USC | > 14 Adultos | |
115 | Paula | Toucedo Morgadas | 1234 | ----- | Xadrez Mos | Sub-14 Infantiles | ||
116 | Artai | Bringas Gómez | 1871 | 1860 | Xadrez Laroca | > 14 Adultos | ||
117 | Nestor | Nañez Chierroni | ----- | ----- | Villa de Bouzas | Sub-10-Benjamines | ||
118 | Roque | Durán Polo | ----- | ----- | 12 Junio, 09 | Xadrez Marin | Sub-10-Benjamines | |
119 | Félix | Durán Polo | ----- | ----- | 3 Octubre, 08 | Xadrez Marin | Sub- 8 Promesas | |
120 | Daniel | Giraldez Rodríguez | 1283 | ------ | 11 Febrero, 11 | EXP | > 14 Adultos | Pido dos Byes |
121 | Manuel Anxo | Cabañas López | ------ | ------ | USC | > 14 Adultos | ||
122 | Brais | Toucedo Vila | ------ | ------ | Xadrez Mos | Sub-10-Benjamines | ||
123 | Marcos | Lemos Crespo | 1052 | ------ | Escola de Xadrez Ponteareas | Sub-12 Alevines | ID FIDE 54543320 | |
124 | Samuel | Verde Vicente | ------ | ------ | 7 Febrero, 06 | Xadrez Albatros | Sub-12 Alevines | |
125 | Irene | Verde Vicente | ------ | ------ | 14 Diciembre, 07 | Xadrez Albatros | Sub- 8 Promesas | |
126 | Hugo | Alonso Barros | ------ | ------ | 4 Mayo, 10 | Xadrez Ramiro Sabell | Sub- 8 Promesas | |
127 | Manuela | Alonso Barros | ------ | ------ | 26 Julio, 10 | Xadrez Ramiro Sabell | Sub-10-Benjamines | |
128 | Neron | Mendez Garcia | ------ | ------ | 26 Octubre, 08 | Xadrez Ramiro Sabell | Sub-10-Benjamines | |
129 | Cies | Mendez Garcia | ------ | ------ | 19 Octubre, 08 | Xadrez Ramiro Sabell | Sub- 8 Promesas | |
130 | Jose Manuel | Reboredo Rodriguez | ------ | ------ | 1 Marzo, 11 | Xadrez Ramiro Sabell | > 14 Adultos | |
131 | Clara | Méndez Rial | ------ | ------ | Xadrez Padrón | Sub-10-Benjamines | ||
132 | Jorge | Méndez Rial | ------ | ------ | 3 Marzo, 09 | Xadrez Padrón | > 14 Adultos | |
133 | Jorge | Méndez Somoza | ------ | ------ | Xadrez Padrón | > 14 Adultos | ||
134 | Carlos | Martínez Crespo | 1191 | ------ | Xadrez Mos | Sub-12 Alevines | ||
135 | Daniel | Martínez Crespo | ------ | ------ | Xadrez Mos | > 14 Adultos | ||
136 | Luis | Dieguez Lopez | 1800 | ------ | Clube de Xadrez Fontecarmoa | > 14 Adultos | ||
137 | Juan | Graña Santos | ------ | ------ | Clube de Xadrez Fontecarmoa | > 14 Adultos | ||
138 | Evaristo | Rodriguez Lopez | 1436 | ------ | Clube de Xadrez Fontecarmoa | > 14 Adultos | ||
139 | Antonio Javier | Rey Aguiño | 1563 | ------ | Clube de Xadrez Fontecarmoa | > 14 Adultos | ||
140 | Gonzalo | Bouza-Brey Teijeiro | 1947 | ------ | Clube de Xadrez Fontecarmoa | > 14 Adultos | ||
141 | Adrián | Montáns López | 1885 | ------ | Clube de Xadrez Fontecarmoa | > 14 Adultos | ||
142 | Anxo | Duran Otero | 1268 | ------ | Clube de Xadrez Fontecarmoa | > 14 Adultos | ||
143 | Andrès | Rodríguez Ferreirós | 1727 | ------ | Clube de Xadrez Fontecarmoa | Sub-14 Infantiles | ||
144 | Rául | Vazquez Brea | 1341 | ------ | 01-Feb-04 | Clube de Xadrez Fontecarmoa | Sub-14 Infantiles | |
145 | Lucas | Rey Chimera | 1518 | ------ | 20 Septiembre, 04 | Clube de Xadrez Fontecarmoa | Sub-14 Infantiles | |
146 | Marcos | Conde Longo | ------ | ------ | 13 Diciembre, 06 | Clube de Xadrez Fontecarmoa | Sub-12 Alevines | |
147 | Paula | Suárez Gómez | 1345 | ------ | 27 Enero, 06 | Clube de Xadrez Fontecarmoa | Sub-12 Alevines | |
148 | Alberto José | López Pérez | 1860 | 1842 | 25 Enero, 07 | Círculo Xadrez Narón | > 14 Adultos | |
149 | Adrián | Martinez Martinez | ------ | ------ | Clube de Xadrez Fontecarmoa | Sub-12 Alevines | ||
150 | Lara | Diz Vilas | ------ | ------ | 1 Julio, 06 | Clube de Xadrez Fontecarmoa | Sub-12 Alevines | |
151 | Marta | Rodriguez Barros | ------ | ------ | 27 Agosto, 07 | Clube de Xadrez Fontecarmoa | Sub-12 Alevines | |
152 | Rita | Cascallar Agra | ------ | ------ | 2 Diciembre, 07 | Clube de Xadrez Fontecarmoa | Sub-10-Benjamines | |
153 | Jose Francisco | Rego Lorenzo | 1777 | ------ | 4 Marzo, 08 | Xadrez Laroca | > 14 Adultos | |
154 | Irene | Diz Loroño | ------ | ------ | Clube de Xadrez Fontecarmoa | Sub-10-Benjamines | ||
155 | Cesar | Oubiña Pazos | 1097 | ------ | 22 Abril, 09 | Clube de Xadrez Fontecarmoa | Sub-10-Benjamines | |
156 | Ricardo | Oubiña Pazos | ------ | ------ | 23 Junio, 09 | Clube de Xadrez Fontecarmoa | Sub-10-Benjamines | |
157 | Marta | Bua Puente | ------ | ------ | 23 Junio, 09 | Clube de Xadrez Fontecarmoa | Sub- 8 Promesas | |
158 | Tei | Novas Poras | ------ | ------ | 28 Agosto, 10 | Clube de Xadrez Fontecarmoa | Sub- 8 Promesas | |
159 | Aarón | Gómez Paz | ------ | ------ | 20 Septiembre, 10 | Clube de Xadrez Fontecarmoa | Sub- 8 Promesas | |
160 | Chiara | Rey Chimera | ------ | ------ | 14 Noviembre, 10 | Clube de Xadrez Fontecarmoa | Sub- 8 Promesas | |
161 | José Antonio | Lazaro Frantchouk | ------ | ------ | 9 Enero, 11 | Clube de Xadrez Fontecarmoa | Sub- 8 Promesas | |
162 | Marcos | Vázquez Gómez | 1547 | ------ | 22 Abril, 11 | Xadrez Ourense | Sub-14 Infantiles | |
163 | Antón | Alonso González | ------ | ------ | 10 Septiembre, 04 | Algalia | Sub-12 Alevines | |
164 | Rubén | Fernández López | 1981 | ------ | 12 Mayo, 06 | Escola Xadrez Pontevedra | > 14 Adultos | Es Sub-14 pero juega en adultos |
165 | Fernando | Alonso Rodriguez | 1300 | 1300 | Xadrez Albatros | > 14 Adultos | ||
166 | Brian Ángel | Varela Llumiquinga | ------ | ------ | 8 Junio, 18 | Algalia | Sub-12 Alevines | |
167 | Alejandro | Padilla González | ------ | ------ | 1 Junio, 06 | ---------------- | Sub-10-Benjamines | |
168 | Khaled | Ounes Baz | ------ | ------ | 7 Julio, 08 | Xadrez Albatros | Sub-12 Alevines | |
169 | Xacobe | Ameal Pravio | ------ | ------ | 3 Enero, 07 | Xadrez Albatros | Sub-10-Benjamines | |
170 | Tomás | De la Fuente Jansen | ------ | ------ | 25 Noviembre, 09 | Xadrez Albatros | Sub- 8 Promesas | |
171 | Alex | Franco González | ------ | ------ | 22 Enero, 12 | Xadrez Albatros | Sub-10-Benjamines | |
172 | Diego | Fernandez Dapena | ------ | ------ | 18 Noviembre, 08 | Lucena | Sub-14 Infantiles | |
173 | Breixo | Longueira Alonso | 1186 | ------ | 23 Diciembre, 04 | La Algalia | Sub-12 Alevines | |
174 | Xiana | Longueira Alonso | ------ | ------ | 14 Agosto, 07 | La Algalia | Sub-14 Infantiles | |
175 | Álvaro | Omil Martínez | 1236 | ------ | 18 Agosto, 05 | Xadrez Marín | Sub-12 Alevines | |
176 | Carla | Ramírez Senlle | 1165 | - | 19 Abril, 07 | Xadrez Mos | Sub-14 Infantiles | Solicita un bye para la ronda 1 |
177 | Javier | Castillo Sanz | 1724 | ----- | Xadrez Albatros | > 14 Adultos | ||
178 | Tomás | Bernárdez Durán | 1752 | ----- | Xadrez Laroca | > 14 Adultos | ||
179 | José | Quintas Alonso | 1411 | ----- | ---------------- | > 14 Adultos | Pido Bye para la primera ronda. | |
180 | Daniel | Barreiro Acuña | 1867 | 1822 | Xadrez Marín | > 14 Adultos | ||
181 | Brais | Vieitez Fernandez | 1117 | ------ | 18 Agosto, 18 | Xadrez Marin | > 14 Adultos | |
182 | José Luis | Louzao Brea | 1837 | ------ | 20 Mayo, 01 | Xadrez Marin | > 14 Adultos | Solicito byes por la mañana, solo puedo jugar de tarde. |
183 | Diego | Lima González | ---- | ---- | Xadrez Albatros | > 14 Adultos | ||
184 | Benjamín | Diéguez Ruibal | ------ | ------ | Benchoshey | Sub-12 Alevines | ||
185 | Xián | Suárez Caremés | ---- | ---- | 13 Enero, 07 | Lucena | Sub-10-Benjamines | |
186 | Pura | Diéguez Ruibal | ------ | ------ | 1 Enero, 10 | Benchoshey | Sub-10-Benjamines | |
187 | Laura | Diéguez Ruibal | ------ | ------ | 27 Noviembre, 08 | Benchoshey | Sub- 8 Promesas | |
188 | Xairo | Rey Figueira | ----- | ----- | Xadrez Rianxo | Sub-10-Benjamines |