Nova Equipación

 (Listados de Inscritos) DEFINITIVO

Orden Nome Apelidos Elo Fide Elo Feda Data de Nacemento Clube ó que Pertence Categoría Observacións
1 Aarón Gomez paz -------- ---------- 10 Noviembre, 10 Club Xadrez Fontecarmoa Sub-10-Benjamines  
2 Ricardo Oubiña Pazos 1040 ---------- 23 Julio, 09 Club Xadrez Fontecarmoa Sub-12 Alevines  
3 Cesar Oubiña pazos 1132 ---------- 23 Julio, 09 Club Xadrez Fontecarmoa Sub-10-Benjamines  
4 Rita Cascallar agra -------- ---------- 4 Marzo, 08 Club Xadrez Fontecarmoa Sub-12 Alevines  
5 Marta Rodriguez barros 1176 ---------- 2 Diciembre, 07 Club Xadrez Fontecarmoa Sub-12 Alevines  
6 Lara Diz vilas -------- ---------- 27 Agosto, 07 Club Xadrez Fontecarmoa Sub-12 Alevines  
7 Adrián Martinez Martinez -------- ---------- 1 Junio, 06 Club Xadrez Fontecarmoa Sub-14 Infantiles  
8 Marcos Conde longo 1068 ---------- 27 Enero, 06 Club Xadrez Fontecarmoa Sub-14 Infantiles  
9 Raúl Vazquez brea 1414 ---------- ---------- Club Xadrez Fontecarmoa > 14 Adultos  
10 Andrés Rodríguez Ferreirós 1892 ---------- ---------- Club Xadrez Fontecarmoa > 14 Adultos  
11 Angela Rodriguez Ferreiros 1338 ---------- ---------- Club Xadrez Fontecarmoa > 14 Adultos  
12 Adrían Montáns lópez 1889 ---------- ---------- Club Xadrez Fontecarmoa > 14 Adultos  
13 Diego Pereiro rodríguez 1863 ---------- ---------- Club Xadrez Fontecarmoa > 14 Adultos  
14 Gonzalo Bouza-brey teijeiro 1904 ---------- ---------- Club Xadrez Fontecarmoa > 14 Adultos  
15 Evaristo Rodriguez lopez 1402 ---------- ---------- Club Xadrez Fontecarmoa > 14 Adultos  
16 Manuel Trigo carro 1127 ---------- ---------- Club Xadrez Fontecarmoa > 14 Adultos  
17 Juan Graña santos -------- ---------- ---------- Club Xadrez Fontecarmoa > 14 Adultos  
18 Lluís Dieguez lopez 1774 ---------- ---------- Club Xadrez Fontecarmoa > 14 Adultos  
19 Roberto Vidal Valtuille -------- ---------- ---------- Club Xadrez Fontecarmoa > 14 Adultos  
20 Serafin González lomba ---------- ----------- ---------- Clube Xadrez Albatros > 14 Adultos  
21 Unai Gómez Alberca ------ ------ 22 Febrero, 09 Clube Xadrez Albatros Sub-10-Benjamines  
22 Fernán Pérez Castro ------ ------ 18 Enero, 07 Clube Xadrez Albatros Sub-12 Alevines  
23 Brais De La Santísima Trinidad Ramos -------- -------- 19 Enero, 04 Clube Xadrez Albatros > 14 Adultos  
24 Lucía Lorenzo Martín -------- -------- 8 Enero, 10 Clube Xadrez Albatros Sub-10-Benjamines  
25 Xabi Lorenzo Martinez -------- -------- 21 Julio, 10 Clube Xadrez Albatros Sub-10-Benjamines  
26 Luísa Campos Melo -------- -------- 17 Julio, 13 EXP- Escola de Xadrez Porto Sub- 8 Promesas  
27 Duarte Campos Melo 1031 -------- 30 Septiembre, 10 EXP- Escola de Xadrez Porto Sub-10-Benjamines  
28 Sofia Moreira Lopes Rosas Valente 1258 -------- 21 Mayo, 10 EXP- Escola de Xadrez Porto Sub-10-Benjamines  
29 Khaled Ounes baz -------- -------- 3 Enero, 07 Clube Xadrez Albatros Sub-12 Alevines  
30 Ismael Alonso Gonzalez -------- -------- ---------- Clube Xadrez Albatros Sub-12 Alevines  
31 Pablo Cadilla Vasconcellos ------ ------ 27 Febrero, 04 Clube Xadrez Albatros > 14 Adultos  
32 Leo Solleiro Álvarez ------ ------ 23 Marzo, 13 Clube Xadrez Albatros Sub- 8 Promesas  
33 Diego Varela Rodriguez ------ ------ 14 Julio, 06 ------------- Sub-14 Infantiles  
34 Ángel Álvarez González ------ ------ 10 Diciembre, 09 Clube Xadrez Albatros Sub-10-Benjamines  
35 Marcos Dias Lorenzo ------ ------ 26 Junio, 06 Clube Xadrez Albatros Sub-12 Alevines  
36 Xabi Prieto Gómez ------ ------ 22 Abril, 13 Clube Xadrez Albatros Sub- 8 Promesas  
37 Gael Paredes carballo ------ ------ 9 Enero, 13 Clube Xadrez Albatros Sub- 8 Promesas  
38 Guilherme Filipe Lopes Gonçalves -------- --------- 27 Abril, 11 EXP- Escola de Xadrez Porto Sub- 8 Promesas  
39 Diogo Gonçalves -------- --------- 19 Julio, 13 EXP- Escola de Xadrez Porto Sub- 8 Promesas  
40 Guillermo Cousido Martínez 1358 1336 10 Diciembre, 03 Xadrez Laroca > 14 Adultos  
41 Pablo Martínez Ríos -------- --------- 13 Diciembre, 06 Liceo Ourense Sub-14 Infantiles  
42 Emilio Martínez Núñez -------- --------- --------- Liceo Ourense > 14 Adultos  
43 Daniel Domínguez Mora -------- --------- 21 Junio, 09 Apóstol Vigo Sub-10-Benjamines  
44 Oscar Martínez Silva -------- --------- 30 Noviembre, 00 Clube Xadrez Albatros > 14 Adultos  
45 Gonzalo Fernández de la Cigoña -------- --------- 29 Julio, 10 Apóstol Vigo Sub-10-Benjamines  
46 Sergio Lomba González 1700 ------ --------- Clube Xadrez Albatros > 14 Adultos  
47 Noa Zhuang Martínez Mateos ------------ ------------ 8 Mayo, 07 Clube Xadrez Albatros Sub-12 Alevines  
48 Sara González Fernández -------- --------- 24 Marzo, 10 Apóstol Vigo Sub-10-Benjamines  
49 Adrián González Fernández -------- --------- 10 Diciembre, 07 Apóstol Vigo Sub-12 Alevines  
50 Juan Bahamonde Trujillo 1393 --------- 24 Noviembre, 01 EXP > 14 Adultos Agradeceríamos confirmación de la inscripción. Saludos.
51 Jose Ramón Santaclara Rodriguez 2040 2016 --------- Clube Xadrez Bueu > 14 Adultos  
52 Bruno Azevedo Peixoto 1260 --------- 11 Abril, 08 Verin Sub-12 Alevines  
53 José Lucas Ferreira da Silva 1289 --------- 12 Febrero, 09 Verin Sub-10-Benjamines  
54 Pedro Gil Ferreira da Silva 1773 --------- 16 Mayo, 05 Verin > 14 Adultos  
55 Nicolás Thomas Andrés Estévez -------- ------- 22 Junio, 09 VigoXadrez Sub-10-Benjamines  
56 Eva Aguado Fernández 1487 --------- --------- Mosefesa&thewailer > 14 Adultos  
57 Edgar Alonso Juan -------- -------- 8 Agosto, 11 Clube Xadrez Albatros Sub- 8 Promesas  
58 Nicolás Rodríguez Martínez -------- -------- 7 Octubre, 10 Clube Xadrez Albatros Sub-10-Benjamines  
59 Francisco Eduardo Cabañas Díaz ------ ------ -------- USC > 14 Adultos  
60 Henrique Pontes Amaro ------ ------ 19 Mayo, 11 ------------- Sub- 8 Promesas  
61 Javier Riveiro Roig ------ ------ 26 Octubre, 11 Apóstol Vigo Sub- 8 Promesas  
62 Vega Vives Rubio ------ ------ 24/11/2011 Xadrez Laroca Sub- 8 Promesas  
63 Yago Vives Rubio ------ ------ 27/02/2010 Xadrez Laroca Sub-10-Benjamines  
64 Bruno Espinar Rodríguez ------ ------ 8 Marzo, 11 Apóstol Vigo Sub- 8 Promesas  
65 Ernesto Espinar Rodríguez ------ ------ 31 Diciembre, 08 Apóstol Vigo Sub-12 Alevines  
66 Antonio Villot Lago ------ ------ -------- Xadrez Mos Sub-10-Benjamines  
67 Segundo Lage Otero ----- ------ -------- Xadrez Mos > 14 Adultos  
68 Begoña Lage Fernández ------ ------ -------- Xadrez Mos Sub- 8 Promesas  
69 Marta Valverde Patiño ------ ------ 14 Noviembre, 10 Apóstol Vigo Sub-10-Benjamines  
70 Marta Quintas Fernández 1488 1488 22 Noviembre, 05 Escola Luguesa de Xadrez Sub-14 Infantiles  
71 David Rubio Prego ------ ------ 3 Noviembre, 06 VigoXadrez Sub-14 Infantiles  
72 Breogan Ferreira Gonzalez ------ ------ --------- Clube Xadrez Albatros Sub- 8 Promesas solo juega por la tarde
73 Nicolas Ferreira Gonzalez ------ ------ --------- Clube Xadrez Albatros Sub-14 Infantiles solo juega por la tarde
74 Pablo Santiago Esperon 1206 ------ --------- Clube Xadrez Marín > 14 Adultos  
75 Piero Casani Adriano ------ ------ 12 Mayo, 10 Apóstol Vigo Sub-10-Benjamines  
76 Hugo Deaño Sobrino ------ ------ 9 Noviembre, 07 Apóstol Vigo Sub-12 Alevines  
77 Martina Deaño Sobrino ------ ------ 6 Marzo, 10 Apóstol Vigo Sub-10-Benjamines  
78 Manu Vázquez Rodríguez ------ ------ 11 Octubre, 10 Apóstol Vigo Sub-10-Benjamines  
79 Oscar Fernández Sanjuan 1229 ------ --------- Xadrez Mos Sub-12 Alevines  
80 Ricardo Fernández López 1479 ------ 20 Septiembre, 04 Xadrez Laroca > 14 Adultos  
81 Raúl Barros González ------ ------ 3 Octubre, 12 Apóstol Vigo Sub- 8 Promesas  
82 Jose Ramón Santaclara Rodriguez 2040 2016 --------- Clube Xadrez Bueu > 14 Adultos  
83 Aarón Pérez González ------ ------ 11 Enero, 06 ---------------- Sub-14 Infantiles  
84 Lucas Pérez González ------ ------ 23 Junio, 09 Apóstol Vigo Sub-12 Alevines  
85 Voctor Santiago Garcia 1605 ------ --------- Clube Xadrez Marín > 14 Adultos  
86 Néstor Lomba Lomba 1469 1373 30 Abril, 00 Clube Xadrez Albatros > 14 Adultos  
87 Noa Lopez Freiria ------ ------ 29 Noviembre, 11 Club Xadrez Marin Sub- 8 Promesas  
88 Duarte Pereira da Fonte ------ ------ 10 Noviembre, 07 ---------------- Sub-12 Alevines  
89 Roi Colmenero Tapioles ------ ------ 6 Agosto, 11 Villa de Bouzas Sub- 8 Promesas  
90 Ricardo Fernández López ------ ------ 20 Septiembre, 04 Xadrez Laroca > 14 Adultos  
91 Julio Fernández Pintos 1712 1675 --------- E.X.P Pontevedra > 14 Adultos  
92 Clara Mendez Rial ------ ------ 3 Marzo, 09 Xadrez Padrón Sub-10-Benjamines  
93 Jorge Mendez Rial ------ ------ 2 Junio, 02 Xadrez Padrón > 14 Adultos  
94 Martín García Valbuena ------ ------ 19 Agosto, 11 Clube Xadrez Marín Sub- 8 Promesas  
95 José Ignacio García González ------ ------ --------- Clube Xadrez Marín > 14 Adultos Fecha de nacimiento: 26-03-1979
96 Diego Ibáñez Cruces ------ ------ 18 Abril, 11 Lucena X.G Sub- 8 Promesas  
97 Lucas Vicente Pereira ------ ------ 23 Octubre, 08 Clube Xadrez Albatros Sub-12 Alevines No estoy segura de si está bien la categoria. Nació en octubre de 2008.
98 Irene Verde Vicente ------ ------ 4 Mayo, 10 Clube Xadrez Albatros Sub-10-Benjamines  
99 Samuel Verde Vicente ------ ------ 14 Diciembre, 07 Clube Xadrez Albatros Sub-12 Alevines  
100 Francisco Rego Lorenzo ------ ------ --------- Xadrez Laroca > 14 Adultos  
101 Marcos Rego Calvo ------ ------ 13 Julio, 06 Xadrez Laroca Sub-14 Infantiles  
102 Jose Manuel Reboredo Rodríguez ------ ------ --------- ---------------- > 14 Adultos  
103 Roque De León González ------ ------ 28 Febrero, 12 Xadrez Ponteareas Sub- 8 Promesas  
104 Saúl Costas Senlle ------ ------ --------- Xadrez Mos Sub- 8 Promesas  
105 Noa Costas Senlle 1140 ------ --------- Xadrez Mos Sub-12 Alevines  
106 Lucía Vieiro Pérez ------ ------ --------- Xadrez Mos > 14 Adultos  
107 Alexandre Ródriguez Vieito 1318 ------ --------- Xadrez Mos Sub-10-Benjamines  
108 Noel Castro Martínez ------ ------ 3 Septiembre, 1993 ---------------- > 14 Adultos  
109 Daniel Lomba González 1564 ------ --------- Clube Xadrez Albatros > 14 Adultos  
110 Antón Lorenzo Mosquera ------ ------ 11 Septiembre, 11 Xadrez Ourense Sub- 8 Promesas  
111 Kevin González Baz ------ ------ 20 Octubre, 06 Clube Xadrez Albatros Sub-12 Alevines  
112 Sergio Pérez Estévez 1233 ------ --------- Xadrez Mos Sub-14 Infantiles  
113 Jorge Henandez Soto ------ ------ -------- Xadrez Mos Sub-14 Infantiles  
114 Belarmino Garcia Camiña ------ ------ -------- Alekhine > 14 Adultos  
115 Belarmino Garcia Martínez ------ ------ -------- Alekhine > 14 Adultos  
116 Germán Vilaplana Baz 1692 ------ -------- Clube Xadrez Albatros > 14 Adultos  
117 Antía Reboredo Barrosa ------ ------ 22 Marzo, 11 Xadrez Ramiro Sabell Sub- 8 Promesas  
118 Alejandro Argudin Vazquez ------ ------ -------- Xadrez Ramiro Sabell > 14 Adultos  
119 André Herrera Saavedra ------ ------ 5 Agosto, 05 Xadrez Ramiro Sabell Sub-14 Infantiles  
120 Hugo Souto Corredoura ------ ------ 27 Enero, 10 Xadrez Ramiro Sabell Sub-10-Benjamines  
121 Luis Souto Rodríguez ------ ------ 22 Mayo, 11 Xadrez Ramiro Sabell Sub- 8 Promesas  
122 Adrian Argudin Fernandez ------ ------ 11 Noviembre, 11 Xadrez Ramiro Sabell Sub- 8 Promesas  
123 Joaqún Cuña Moreira 1205 ------ -------- Xadrez Mos Sub-14 Infantiles  
124 Mónica Moreira Pantaleón ------ ------ -------- Xadrez Mos > 14 Adultos  
125 Mauro Castro Barciela ------ ------ -------- Xadrez Mos Sub-10-Benjamines  
126 Lucas Repesas Gómez 1388 ------ --------- Xadrez Mos > 14 Adultos  
127 Manuel Anxo Cabanas Lopez 1419 ------ 3 Septiembre, 02 ---------------- > 14 Adultos  
128 Eduardo Cabanas Lopez 1370 ------ 28 Agosto, 08 ---------------- Sub-12 Alevines  
129 Álvaro Navía González 1039 ------ 5 Agosto, 07 Club Xadrez Albariño Sub-12 Alevines  
130 Daniel Santaclara Portela ------ ------ --------- Xadrez Mos Sub-10-Benjamines  
131 Javier Del Valle Crespo 1099 ------ --------- Xadrez Mos Sub-10-Benjamines  
132 Xían Suárez Caremés ------ ------ --------- Xadrez Mos Sub-10-Benjamines  
133 Pablo Domínguez Escudero ------ ------ --------- Xadrez Mos Sub-10-Benjamines  
134 Laura Alonso Pacheco     29 Noviembre, 11 Escola Xadrez Pontevedra Sub- 8 Promesas  
135 Luis Joaquín Alonso Pacheco     22 Marzo, 05 Escola Xadrez Pontevedra Sub-14 Infantiles  
136 Hector Entenza Lamelas ------ ------ --------- Clube Xadrez Marín Sub-12 Alevines  
137 Ricardo Jorge Paredes Sora 1331 ------ --------- ---------------- > 14 Adultos  
138 João Pedro Amaro Cruz ------ ------ 4 Abril, 09 ---------------- Sub-10-Benjamines  
139 Sergio Nieto Otero ------ ------ 5 Mayo, 04 ---------------- > 14 Adultos  
140 Alberto Otero Dios 1505 1469 --------- ---------------- > 14 Adultos  
141 Rafael Rodríguez López 2288 ------ --------- Xadrez Tui > 14 Adultos El elo FIDE que he cubierto en este formulario es el de ritmo clásico (partidas lentas) a fecha 29 abril 2019.
142 Xulio Del Prado Rodríguez 1885 ------ 9 Enero, 07 Xadrez Tui > 14 Adultos Aunque por edad pertenece a la categoría Sub12 el jugador se inscribe en el torneo de categoría ABSOLUTA.

El elo FIDE que he reflejado es el de ritmo lento (partidas lentas) a fecha 29 abril 2019.
143 Javier Castillo Sanz 1732 ------ --------- Clube Xadrez Albatros > 14 Adultos  
144 Pablo Javier Gonzalez Martinez 1200 ----- --------- ---------------- > 14 Adultos  
145 Mario Bastós González 1067 ------ --------- Xadrez Mos Sub-10-Benjamines  
146 Gonzalo Bastós González 1396 ------ --------- Xadrez Mos > 14 Adultos  
147 Antía Toucedo Morgadas 1171 ------ --------- Xadrez Mos > 14 Adultos  
148 Paula Toucedo Morgadas 1285 ------ --------- Xadrez Mos Sub-14 Infantiles  
149 Carlos Pérez Méndez ------ ------ --------- Xadrez Mos Sub- 8 Promesas  
150 Martín Rodríguez Velasco ------ ------ --------- Xadrez Mos Sub-10-Benjamines  
151 Alicia Rodríguez Velasco ------ ------ --------- Xadrez Mos Sub-12 Alevines  
152 Brais Toucedo Vila ------ ------ --------- Xadrez Mos Sub-12 Alevines  
153 Maia Pérez Sousa ------ ------ --------- Xadrez Mos Sub- 8 Promesas  
154 Xabier Pérez Sousa 1445 ------ --------- Xadrez Mos > 14 Adultos Jugará en ADULTOS
155 Leandro Afonso tristão da Costa Pereira ------ ------ 25 Agosto, 11 ---------------- Sub- 8 Promesas  
156 Izan Lomba Álvarez ------ ------ 18 Diciembre, 07 Clube Xadrez Albatros Sub-12 Alevines  
157 Felix Durán polo ------ ------ 11 Enero, 11 Clube Xadrez Marín Sub- 8 Promesas  
158 Roque Durán polo ------ ------ 3 Octubre, 08 Clube Xadrez Marín Sub-12 Alevines  
159 Miguel Martínez Viente ------ ------ 9 Marzo, 11 Clube Xadrez Albatros Sub- 8 Promesas  
160 Carolina Pereira Fernández ------ ------ 15 Noviembre, 11 ---------------- Sub- 8 Promesas  
161 Ana Fernández Carneiro 1277 ------ 6 Mayo, 03 Xadrez Laroca > 14 Adultos  
162 Jorge Carneiro Penedo 1404 ------ ---------- Xadrez Laroca > 14 Adultos  
163 José Quintas Alonso 1402 ------ ---------- Xadrez Altamira > 14 Adultos  
164 Pablo Javier Gonzalez Martinez ------ ------ ---------- ---------- > 14 Adultos  
165 Brais d'Pierre Padín Castro ------ ------ 30 Octubre, 07 Lucena X.G. Sub-12 Alevines  
166 Ander Perez Ochandategui ------ ------ 29 Marzo, 14 Circulo Chantadino Sub- 8 Promesas  
167 Iban Perez Ochandategui ------ ------ 26 Agosto, 08 Circulo Chantadino Sub-12 Alevines  
168 Xabier Perez Ochandategui ------ ------ 13 Marzo, 06 Circulo Chantadino Sub-14 Infantiles  
169 David Alberto Moldes Juncal ------ ------ ---------- Clube Xadrez Marín > 14 Adultos  
170 Alberto Moldes Rios 1069 1088 28 Noviembre, 00 Clube Xadrez Marín > 14 Adultos  
171 Benjamin Diéguez Novoa ------ ------ 13 Enero, 07 ---------- Sub-12 Alevines  
172 Laura Diéguez Novoa ------ ------ 15 Abril, 12 ---------- Sub- 8 Promesas  
173 Pura Diéguez Novoa ------ ------ 27 Noviembre, 08 Benchoshey Sub-12 Alevines  
174 Pablo Gonzalez touza 1191 ------ 26 Octubre, 04 Clube Xadrez Albatros > 14 Adultos  
175 Julio Casal López ------ ------ 7 Noviembre, 07 Lucena X.G. Sub-12 Alevines  
176 Miguel Alonso Moyano 1297 ------ 29 Mayo, 06 Villa de Bouzas Sub-14 Infantiles  
177 María Alonso Moyano ----- ------ 20 Marzo, 11 Villa de Bouzas Sub- 8 Promesas  
178 Samuel Lomba Adrover ----- ----- 9 Febrero, 06 Clube Xadrez Albatros Sub-14 Infantiles  
179 Álex Conchouso Vázquez ----- ----- 6 Marzo, 09 ---------------- Sub-10-Benjamines  
180 Rubén Conchouso Vázquez ----- ----- 22 Marzo, 06 ---------------- Sub-14 Infantiles  
181 Alba Pérez Salgado ----- ----- 17 Julio, 07 Xadrez Ourense Sub-12 Alevines  
182 Samuel González Pena ----- ----- 2 Septiembre, 09 Escola Xadrez Pontevedra Sub-10-Benjamines  
183 Pablo Alonso Armada ----- ----- 11 Marzo, 08 Escola Xadrez Pontevedra Sub-12 Alevines  
184 Alejandro Alves Costas ----- ----- 19 Noviembre, 05 Escola Xadrez Pontevedra Sub-14 Infantiles  
185 Brais Bastos Piñeiro ----- ----- 3 Octubre, 07 Escola Xadrez Pontevedra Sub-12 Alevines  
186 Rubén Portela Piñeiro ----- ----- 6 Octubre, 09 Escola Xadrez Pontevedra Sub-10-Benjamines  
187 Ezequiel Hernández Comesaña ----- ----- 19 Agosto, 09 Escola Xadrez Pontevedra Sub-10-Benjamines  
188 Alba González Piñeiro ----- ----- 19 Junio, 12 Escola Xadrez Pontevedra Sub- 8 Promesas  
189 Anton González Piñeiro ----- ----- 5 Mayo, 07 Escola Xadrez Pontevedra Sub-12 Alevines  
190 Igor Álvarez Cividanes ----- ----- 16 Noviembre, 06 Clube Xadrez Albatros Sub-12 Alevines  
191 Diego David Cuevas Sánchez ----- ----- ----- Xadrez Ponteareas > 14 Adultos  
192 Miguel Santiago Pereira 1906 ----- ---- Clube Xadrez Marín > 14 Adultos  
193 Iván Dopazo Vázquez 1324 ---- 16 Mayo, 05 Xadrez Ourense Sub-14 Infantiles  
194 Erea Vidal Arias ---- ----- 2 Enero, 06 ------------- Sub-14 Infantiles  
195 Carlos Arias Iglesias 1738 1782 ----- Algalia > 14 Adultos  
196 Manuel De Cal Vidal ---- ---- 28 Septiembre, 06 ------------- Sub-14 Infantiles  
197 Diego Lima Gonzalez 1341 ----- 8 Mayo, 03 Clube Xadrez Albatros > 14 Adultos  
198 Sofía Alonso Dorado ------ ------ 14 Mayo, 08 Clube Xadrez Albatros Sub-12 Alevines  
199 Francisco Alonso Dorado ------ ------ 3 Julio, 03 Clube Xadrez Albatros > 14 Adultos  
200 Carlos Alberto Reboredo Otero 1570 ------ ------ Clube Xadrez Albatros > 14 Adultos  

 

 

 

Enlaces de interese