Nova Equipación

 

 

LISTA DEFINITIVA 89 JUGADORES. 

Nome Apelidos Elo Fide Elo Feda Clube ó que Pertence Ano de NACEMENTO Categoría
1 Carlos Alberto Reboredo Otero 1589 ---- Clube Xadrez Albatros ------ > 14 Adultos
2 Ladislao González Otero ---- ---- Clube Xadrez Albatros .... > 14 Adultos
3 Marcos Lemos Crespo 1069 ---- Escola Municipal Xadrez Ponteareas 2006 Sub-12 Alevines
4 Andrés Tejero Mencía ---- ---- --------- 2004 Sub-14 Infantiles
5 Andrea Reboredo Monje ---- ---- -------- ------ > 14 Adultos
6 Diego Lopez Gonzalez 1537 ---- Xadrez Padron 2005 Sub-14 Infantiles
7 Alfonso Lopez Gonzalez 2063 ---- Xadrez Padron 2002 > 14 Adultos
8 Antonio Fernández Martínez ---- ---- --------- ----- > 14 Adultos
9 Lucas Pérez González ---- ---- Colegio Apostol Santiago 2009 Sub-10-Benjamines
10 Aarón Pérez González ---- ---- Colegio Apostol Santiago 2006 Sub-12 Alevines
11 José de Jesús González Abreu ---- ---- --------- ----- > 14 Adultos
12 Daniel Martínez Crespo ---- ---- Xadrez Mos 2003 > 14 Adultos
13 Carlos Martínez Crespo 1268 ---- Xadrez Mos 2006 Sub-12 Alevines
14 Miguel Ángel  Santiago Pereira 1974 ---- Xadrez Marin ----- > 14 Adultos
15 Marta Rial Rodríguez 1470 ---- --------- 2003 > 14 Adultos
16 Eduardo Rial Zueco 1241 ---- --------- 1959 > 14 Adultos
17 Eduardo Rial Rodríguez 1473 ---- --------- 1997 > 14 Adultos
18 Javier Rial Rodríguez 1829 ---- --------- 1993 > 14 Adultos
19 Ricardo Fernández López 1331 ---- Xadrez Laroca 2004 > 14 Adultos
20 Maia Pérez Sousa ---- ---- Xadrez Mos 2011 Sub- 8  Promesas
21 Saúl Costas Senlle ---- ---- Xadrez Mos 2011 Sub- 8  Promesas
22 Carlos Barral Alonso ---- ---- Vila de Bouzas 2005 Sub-14 Infantiles
23 Álvaro Collazo Domínguez 1571 ---- Mosefesa & the wailers ----- > 14 Adultos
24 Sergio Pérez Estévez 1015 ---- Xadrez Mos 2006 Sub-12 Alevines
25 Javier Del Valle Crespo 1162 ---- Xadrez Mos 2010 Sub- 8  Promesas
26 Hugo Souto Corredoura  ---- ---- Xadrez Ramiro Sabell 2010 Sub- 8  Promesas
27 Javier Castillo Sanz 1728 1788 Clube Xadrez Albatros 1968 > 14 Adultos
28 Christian Rubinato 1829 ---- --------- ----- > 14 Adultos
29 Vladimir Stoujinki 1771 ---- Clube Xadrez Albatros ------ > 14 Adultos
30 Mario Bastos González ---- ---- Xadrez Mos 2009 Sub-10-Benjamines
31 Gonzalo Bastos González 1271 ---- Xadrez Mos 2004 Sub-14 Infantiles
32 Mauro Castro Barciela ---- ---- Xadrez Mos 2010 Sub- 8  Promesas
33 Antonio Villot Lago ---- ---- Xadrez Mos 2010 Sub- 8  Promesas
34 Pablo Domínguez Escudero ---- ---- Xadrez Mos 2009 Sub-10-Benjamines
35 Mónica Moreira Pantaleón ---- ---- Xadrez Mos ----- > 14 Adultos
36 Joaquín Cuña Moreira 1209 ---- Xadrez Mos 2005 Sub-14 Infantiles
37 Javier Jódar López 1277 ---- Gredos San Diego 2003 > 14 Adultos
38 David Buitron Ramil 2112 ---- USC 2003 > 14 Adultos
39 Diego Martín Abalde ---- ---- Xadrez Laroca 2006 Sub-12 Alevines
40 Kevin  González Baz ---- ---- Clube Xadrez Albatros 2006 Sub-12 Alevines
41 Diego Sobrino Castro ---- ---- --------- 1972 > 14 Adultos
42 Ignacio Roig Mariño ---- ---- Lalín ----- > 14 Adultos
43 José Quintas Alonso 1411 ---- Clube Xadrez Albatros ----- > 14 Adultos
44 Alberto Martínez González ---- ---- --------- ----- > 14 Adultos
45 Marcial  Prieto Penas 1953 1920 Alekhine ----- > 14 Adultos
46 Penélope Álvarez Martínez ---- ---- Marín ----- > 14 Adultos
47 Álvaro Alonso Álvarez ---- ---- Marín 2009 Sub-10-Benjamines
48 Daniel  Alonso Álvarez ---- ---- Marín 2009 Sub-10-Benjamines
49 Rafael  Simoes Gonzalez 1478 1450 Xadrez Laroca ---- > 14 Adultos
50 Sergio López Pérez 1869 1832 Xadrez Laroca ---- > 14 Adultos
51 André Herrera Saavedra ---- ---- Xadrez Ramiro Sabell 2004 Sub-14 Infantiles
52 Carlos Castro Barbero ---- ---- --------- ----- > 14 Adultos
53 Bruno Castro Contreras 1370 1370 Capablanca 2005 Sub-14 Infantiles
54 Rubén Portela Piñeiro ---- ---- E.X.P. 2008 Sub-10-Benjamines
55 Ezequiel Hernández  Comesaña ---- ---- E.X.P. 2008 Sub-10-Benjamines
56 Ezequiel Hernández  Comesaña ---- ---- E.X.P. 2008 Sub-10-Benjamines
57 Felipe  De Francisco y De Diego 1961 ---- Mosefesa & the wailers 1992 > 14 Adultos
58 Ángel  Rodríguez Lucena  1717 ---- Mosegesa & the wailers 1985 > 14 Adultos
59 Jorge Carneiro Penedo 1363 ---- Xadrez Laroca ----- > 14 Adultos
60 Adrian Carpintero Muñoz ---- ---- Club Xadrez Ponteareas 2004 Sub-14 Infantiles
61 Xan Fernández Romero ---- ---- Clube Xadrez Albatros 2009 Sub-10-Benjamines
62 Miguel Martínez Vicente ---- ---- Clube Xadrez Albatros 2010 Sub- 8  Promesas
63 Breogán Ferreira González ---- ---- Clube Xadrez Albatros 2012 Sub- 8  Promesas
64 Nicolás Ferreira González ---- ---- Clube Xadrez Albatros ----- Sub-12 Alevines
65 Fernando Alonso Rodríguez 1332 ---- Clube Xadrez Albatros ----- > 14 Adultos
66 Alex Domínguez Rocha ---- ---- Clube Xadrez Albatros ----- > 14 Adultos
67 ismael Alonso González ---- ---- Clube Xadrez Albatros 2007 Sub-12 Alevines
68 brais De La Santísima Trinidad Ramos ---- ---- Clube Xadrez Albatros 2004 Sub-14 Infantiles
69 Pablo González Touza ---- ---- Clube Xadrez Albatros 2004 Sub-14 Infantiles
70 lucas Vicente Pereira ---- ---- Clube Xadrez Albatros 2008 Sub-10-Benjamines
71 irene Verde Vicente ---- ---- Clube Xadrez Albatros ----- Sub-10-Benjamines
72 Samuel Verde Vicente ---- ---- Clube Xadrez Albatros ----- Sub-12 Alevines
73 Samuel Lomba Adrover ---- ---- Clube Xadrez Albatros ----- Sub-12 Alevines
74 Ángel Álvarez González ---- ---- Clube Xadrez Albatros 2009 Sub-10-Benjamines
75 Khaled Ounes Baz ---- ---- Clube Xadrez Albatros 2007 Sub-12 Alevines
76 Diego Lima González 1331 ---- Clube Xadrez Albatros ----- > 14 Adultos
77 Andrés Justo Luengo ---- ---- Clube Xadrez Albatros 2007 Sub-12 Alevines
78 Tomás De la Fuente Jansen ---- ---- Clube Xadrez Albatros 2012 Sub- 8  Promesas
79 José Manuel Fernández Rodríguez ---- 1036 Xadrez Laroca ----- > 14 Adultos
80 Ana Fernández Carneiro ---- 1279 Xadrez Laroca 2003 > 14 Adultos
81 Celia Lorenzo Nuñez ---- ---- --------- 2007 Sub-12 Alevines
82 Pedro Lorenzo Nuñez ---- ---- --------- 2003 > 14 Adultos
83 Noa Zhuang Mateos López ---- ---- Clube Xadrez Albatros 2007 Sub-12 Alevines
84 Marcos Dias Lorenzo ---- ---- Clube Xadrez Albatros 2006 Sub-12 Alevines
85 Aarón Ferreira Otero ---- ---- Clube Xadrez Albatros ----- > 14 Adultos
86 Sofía Alonso Dorado ---- ---- Clube Xadrez Albatros 2008 Sub-10-Benjamines
87 Francisco Alonso Dorado ---- ---- Clube Xadrez Albatros ----- > 14 Adultos
88 Mia Ameal Pravio ---- ---- Clube Xadrez Albatros 2012 Sub- 8  Promesas
89 Xacobe Ameal Pravio ---- ---- Clube Xadrez Albatros 2009 Sub-10-Benjamines

Enlaces de interese